• تاریخ: سه شنبه، ۲۵ مهر، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۳۷
  • شناسه خبر: 23559

آغاز هفته تربیت بدنی توسط باشگاه پوریای ولی ممسنی

ورزش

باشگاه ورزشی پوریای ولی با همکاری یک مهدکودک آغازگر برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی برای گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش بودند.

در این برنامه  ابتدا آقای فاضل صفری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی ضمن خیر مقدم به حاضرین به تشریح محاسن ورزش و برنامه های اداره ورزش شهرستان در هفته تربیت بدنی و ورزش سخن گفت و سپس آقای علی احمدی ریاست محترم شورای اسلامی شهر نورآباد به نمایندگی از این شورا ضمن تشکر از سرکار خانم فداییان و آقای پوریا مرادی مدیران مهدکودک تپل مپل و باشگاه ورزشی پوریای ولی که موجبات این برنامه فرهنگی ــ ورزشی را برای آینده سازان شهرستان فراهم نمودند قدردانی نمود و خواستار تداوم همچین برنامه هایی شد.

آغاز هفته تربیت بدنی توسط باشگاه پوریای ولی ممسنیآغاز هفته تربیت بدنی توسط باشگاه پوریای ولی ممسنیآغاز هفته تربیت بدنی توسط باشگاه پوریای ولی ممسنی

در بخش های دیگر این برنامه نونهالان مهدکودک تپل مپل به اجرای توانمندی خود در نواختن موسیقی بلز پرداختند و سپس ژیمناستیک کاران پسر و دختر باشگاه ورزشی پوریای ولی حرکات نمایشی خود را به اجرا در آوردند و مورد تشویق حاضرین قرار گرفتن.

پوریا مرادی
پوریا مرادی همچنین در پایان برنامه  از حاضرین خواست که با ورزش کردن، شادابی و نشاط را به جسم و روح خود تزریق کنند تا در برابر مشکلات روزمره سربلند باشند.

تلگرام دیارممسنی