• تاریخ: پنج شنبه، ۲۱ اردیبهشت، ۱۳۹۶ - ساعت ۱۴:۰۴
  • شناسه خبر: 22435

زندگی نامه علی جمشیدی داوطلب شورای شهر نورآباد

علی جمشیدی (گودرزی) در سال  ۱۳۶۵ در خانواده ای متدین در شهرستان نورآباد چشم به دنیا گشود, پدر و مادر ایشان از منطقه بوان می باشند.

علی جمشیدی در سال  ۱۳۶۵ در خانواده ای متدین در شهرستان نورآباد چشم به دنیا گشود, پدر و مادر ایشان از منطقه بوان می باشند.

زندگی نامه علی جمشیدی
علی جمشیدی دوران دبستان, راهنمایی و دبیرستان را در مدارس شهید سهراب شریفی (مقطع دبستان), ابن سینا (راهنمایی), شهید ایزدی, رازی (متوسطه) و شهید مطهری  (پیش دانشگاهی) در شهر نورآباد به پایان رساند. خلاقیت و پشتکار دو خصیصه ای بود که موجب شد در سال ۱۳۸۳ در دانشگاه شهید چمران اهواز  رشته حسابداری پذیرفته شود و سال ۱۳۸۷ دوران کارشناسی خود را به اتمام رساند. ایشان در زمان دانشجویی باتوجه به توانایی و روحیه کارگروهی به عنوان فعال دانشجویی در زمینه علمی و پژوهشی به فعالیتهای زیر پرداخت:
دبیر انجمن علمی حسابداری دانشگاه شهید چمران اهواز
عضو شورای مرکزی انجمن های علمی دانشگاه شهید چمران
عضو شورای برگزاری هفته پژوهش در دانشگاه شهید چمران.
وی درسال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد حسابداری گردید.
همزمان با دوره کارشناسی ارشد از سال ۱۳۸۹ در دانشگاه های آزاد و پیام نور شهرستان های ممسنی, رستم و کازرون به تدریس مشغول شد. در این دوره بیش از ۱۵ مقاله علمی و پژوهشی در مجلات داخل و خارج از کشور و ۴ طرح تحقیقاتی در دانشگاه های آزاد اسلامی واحد ممسنی و مرودشت توسط ایشان مورد مطالعه و پژوهش قرار گرفت.

علی جمشیدی در حال حاضر در بخش امور مالی پتروشیمی شیراز مشغول به فعالیت هستند.

تلگرام دیارممسنی