کد خبر : 6187
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اکتبر 2016 - 18:40
-

مسعود گودرزی نوکر مردم است !!

مسعود گودرزی نوکر مردم است !!

من در یکی از جلساتی که در فرمانداری برگزار شده از مدیری کار و گزارش خواستم که کوتاهی کرده است و هفته آینده در همین فرمانداری نتیجه کار وی را خواهید دید

جلسه شورای اداری شهرستان ممسنی از ساعت ۱۶ امروز و با حضور دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم در سالن کنفرانس فرمانداری ممسنی برگزار شد

دکتر مسعود گودرزی

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنانش به موضوع سرشماری اشاره کرد و گفت : مقام معظم رهبری به مشارکت همه ی مردم در سرشماری تاکید کردند و توصیه داشتند مردم برای کاهش هزینه ی سرشماری حتما در سرشماری اینترنتی شرکت کنند. ارائه خدمات و برنامه ریزی بدون داشتن اطلاعات امکان پذیر نیست .من از مسئولین میخواهم این اطمینان را به مردم بدهند که اطلاعات آنها محرمانه است و هیچ ارتباطی با موضوع یارانه ندارد اما برای برنامه ریزی لازم است در این سرشماری مشارکت کنند

اتمام حجت دکتر گودرزی با مسئولین ادارات شهرستان ممسنی

دکتر گودرزی گفت : من پایبند به اخلاق هستم چه در محیط کار و چه در خانواده اخلاق را رعایت میکنم اما در بحث حقوق مردم با کسی تعارف ندارم. من نوکر مردم هستم. مسئولین اگر میتوانید نوکری مردم را بکنید بسم الله, اگر نمیتوانید یا علی بروید تا دیگری بیاید.

دکتر گودرزی به موضوع تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات مردم نیز اشاره کرد و گفت : من ۱۵ نفر بازرس دارم که سرزده از ادارات شهرستان سرکشی میکنند و  به من گزارش میدهند.دفتر ارتباطات مردمی نماینده واسطه بین مردم و نماینده است.مردم از بعضی از مسئولین ناراضی هستند.اینکه از پاسخگویی به مردم سر باز میزنند. بعضی مدیران ارباب رجوع را با صغری و کبری چیدن رد میکنند.

من اجازه نمیدهم مدیری کار مردم را انجام ندهد و بهانه تراشی کند اگر درخواستی از طرف مردم به شما داده شد باید انجام دهید مگر آنکه خلاف قانون باشد .مردم همان پدران و مادران و برادران و خواهران ما هستند و منتی برای خدمت به آنها نداریم باید در خدمت مردم باشید.اینکه بخواهید کار مردم را انجام ندهید برای من پذیرفته نیست.

اگر گزارشی به دفتر نماینده برسد که مدیری کار مردم را انجام نمیدهد من ۲۴ ساعت به او فرصت میدهم. این روش کار من است.اگر طرف ۲۴ ساعت مشکل مردم را حل نکند عذرش را میخواهم.

من در یکی از جلساتی که در فرمانداری برگزار شده از مدیری کار و گزارش خواستم که کوتاهی کرده است و هفته آینده در همین فرمانداری نتیجه کار وی را خواهید دید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی