• تاریخ: دوشنبه، ۲۱ تیر، ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۴۰
  • شناسه خبر: 5088

موج تغییرات به شبکه بهداشت رستم رسید..

موج تغییرات مدیریتی این بار به شهرستان رستم و تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رستم رسید

 به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ؛  در مراسمی آقای صادق یونسی ، رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان  شهرستان رستم تودیع و آقای سید وحید راستی منش به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان  منصوب شد.

کلنگ زنی سایت اسکان عشایر دلی رنگک با حضور فرماندار شهرستان رستم:

طرح سایت اسکان عشایر در منطقه دلی رنگک با حضور مهندس احمدی منش فرماندار،اعضای شورای اداری و جمعی از مردم عشایر شهرستان زده شد.

احمدی منش گفت: سایت اسکان عشایر به مساحتی بالغ بر۳۵ هزار متر مربع که  72 خانوار و جمعیتی بالغ بر ۴۲۰ نفر از عزیزان عشایر را میتوان  در این منطقه اسکان داد.

وی افزود : مراحل اولیه این طرح در سال ۱۳۹۱ شروع شد که به دلایل مختلفی  مسکوت مانده بود که خوشبختانه با پیگیری و تشکیل کارگروهی در حوزه معاونت عمرانی  استانداری فارس امروز شاهد کلنگ زنی اجرای عملیات این طرح هستیم.

مهندس احمدی منش تصریح کرد:برای هر خانوار مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال وام مسکن از طریق بنیاد مسکن استان فارس  در نظر گرفته شده و همچنین برای هر کدام از خانواده ای که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد  هم نیز ۱۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض مسکن از طرف این کمیته اختصاص خواهد یافت


📮تلگرام دیارممسنی 👇👇 ━━━━━━━━━
t.me/diareMamasani
تلگرام دیارممسنی