• تاریخ: چهارشنبه، ۱۸ فروردین، ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۵۲
  • شناسه خبر: 4023

تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی رستم

مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رستم با حضور مهندس کشاورز مشاور عالی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با حضور آقای میرزایی معاون فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان، مهندس کشاورز مشاور عالی سازمان جهاد کشاورزی استان،مهندس اوجی فر هماهنگ کننده بین شهرستانها و مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان رستم برگزار شد.

تودیع و معارفه رئیس جهاد کشاورزی رستم

میرزایی به بیان اهمیت بخش کشاورزی در فرایند تولید ملی اشاره کرد و افزود: یکی از بخش های حائز اهمیت در فرایند تولید، بخش کشاورزی می باشد با مکانیزه کردن بخش کشاورزی و به دنبال آن افزایش تولید علاوه بر تأمین مواد غذایی مورد نیاز داخل، مواد غذایی مورد نیاز دیگر کشورها را می توان تولید کرد و الحمد لله ایران این پتانسیل را دارد. وظیفه بعدی بخش کشاورزی کاهش فقر و اشتغالزایی است زیرا بخش عظیمی از جامعه ما در بخش کشاورزی و دامی مشغول به کارمی باشند و همچنین موضوعات حفاظت از اراضی ومقوله آموزش در بخش کشاورزی باید مهم قلمداد شود.
وی افزود : کشاورزی شغل انبیاء و بزرگان دینی ما می باشد و محرک اصلی توسعه در هر جامعه ای بخش کشاورزی آن می باشد و در دین مبین اسلام نیز کشاورزان از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردارند.

معاون فرماندار افزود: مسئولیت ها مقتعی است آنچه ماندگار است خدمت صادقانه به مردم،امانتداری،اجرای قانون و مقررات نظام اسلامی و مردمی بودن است که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

در پایان این مراسم از زحمات آقای فرامرزی قدردانی گردیده و دکتر فرامرز نوعی خدآبادی  به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی رستم منصوب شد.


📮تلگرام دیارممسنی 👇👇 ━━━━━━━━━
t.me/diareMamasani
تلگرام دیارممسنی