کد خبر : 25316
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

انتقاد فرماندارممسنی از بکارگیری کارگران غیرمجاز اتباع خارجی

انتقاد فرماندارممسنی از بکارگیری کارگران غیرمجاز اتباع خارجی

به کارگیری نیروها و کارگران غیرمجاز اتباع خارجی درواحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان نادیده گرفتن تمامی قوانین و دستورالعمل های کشوری در خصوص کسب وکار می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی، دکتر داود ایوبی فرماندار شهرستان در کمیته اتباع خارجی شهرستان گفت : به کارگیری نیروها و کارگران غیرمجاز اتباع خارجی درواحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان نادیده گرفتن تمامی قوانین و دستورالعمل های کشوری در خصوص کسب وکار می باشد.
وی افزود : شایسته نیست شهرستانی که بیشترین تعداد بیکاری را در بین شهرستانهای استان در خود جای داده فرصت های شغلی خود را در اختیار اتباع غیرمجاز خارجی قرار دهیم .
ایوبی گفت : سپردن فرصت های شغلی به کارگران غیرمجاز موجب هدر روی منابع مالی و اقتصادی کشور می شود و باعث تغییر ذائقه کارگران ایرانی در اشتغال شده است که اثرات بسیار بدی در وضعیت کسب و کار ایجاد کرده است
فرماندار ممسنی ضمن تاکید بر اهمیت شناسایی و برخورد با کارفرمایان خاطی در بکارگیری اتباع غیرمجاز خارجی اضافه نمود : همه امکانات مادی و معنوی اداری شهرستان باید بسیج شوند تا با بهره گیری از امکانات موجود خود ضمن شناسایی کارگران غیرمجاز اتباع خارجی در واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان زمینه طرد آنها را فراهم نمائید.
رئیس کارگروه اشتغال شهرستان ممسنی افزود : تشدید مجازات کارفرمایان و پیمانکاران متخلف در بکارگیری کارگران غیرمجاز در شهرستان در دستور کار قرار گرفته که در این زمینه هیچ گونه مسامحه ای صورت نخواهد گرفت .
گفتنی است در پایان جلسه تصمیمات لازم جهت شناسایی و طرد اتباع غیرمجاز شاغل در شهرستان اتخاذ گردید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی