کد خبر : 23874
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 دسامبر 2017 - 12:21
-

جلسه حزب اعتدال و توسعه استان فارس با حضور دبیر حزب شهرستان رستم

جلسه حزب اعتدال و توسعه استان فارس با حضور دبیر حزب شهرستان رستم

جلسه حزب اعتدال و توسعه استان فارس با دبیرکل این حزب و با حضور محمدجواد حیدری دبیر حزب شهرستان رستم روز جمعه هفدهم آذرماه برگزار شد

 

پیش از ظهر روز جمعه مورخ ۱۷ آذرماه جاری جلسه هم اندیشی و تبادل نظری با حضور جناب آقای دکتر نوبخت " معاون محترم ریاست جمهوری و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور"   دبیرکل حزب اعتدال و توسعه " و آقای سید میر اعظم هاشمی دبیر محترم حزب اعتدال و توسعه استان فارس و اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان برگزار شد.

 در این نشست اعضای حاضر ضمن اعلام حمایت از دبیر محترم حزب استان جناب سید میر اعظم هاشمی, موافقت خود را جهت تشکیل جلسات استانی در آینده و صرفآ برای برسی مسائل حزبی با حضور همه اعضای متحد و وفادار حزب را اعلام و مشارکت گسترده تری گردد .

در جلسه مذکور جناب سید میراعظم هاشمی با تشکر از زحمات جناب مهندس تبادار استاندار استان فارس حمایت همه جانبه خود را از ایشان اعلام نمود و ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از توانمندی نیروهای همسوی سیاسی ، اجتماعی در عرصه های مدیریتی و اجرایی اظهار داشت که فارس دارای اقوام و طوایف مختلف است و حضور پر شور و گسترده هواداران در عرصه انتخابات یازدهم و دوازدهم استان از همدلی و پایبندی آنها با تفکر اعتدالی ، علی رغم تمامی تبلیغات سو، و عشق به اندیشه اعتدال است .
همچنین سید میراعظم هاشمی با اشاره به اینکه حزب اعتدال و توسعه حزبی مستقل و حامی و همراه احزاب همسو و کسانی ست که به اعتدال گرایی معتقدند " حضور دکتر نوبخت در فارس و جمع اعضای حزب استان را فرصتی غنیمت دانست .
سپس دکتر طیبی پور از چهره های علمی و نخبه استان که مسولیت " معاون حزب شهرستانها را بعهده دارد ، در خصوص اهداف  و برنامه های پیش رو درآینده و تشکیل جلسات متوالی و همچنین فعال نمودن کانون های متعدد را ایراد نمود و مورد  حمایت ویژه دکتر نوبخت قرار گرفت .
در این جلسه، محمدجواد حیدری دبیر حزب اعتدال وتوسعه شهرستان رستم(رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستانهای ممسنی و رستم) فرصت را غنیمت شمرد و از تازه بنیاد بودن شهرستان رستم سخن به میان آورد و اظهار نمود ؛ که این شهرستان قلمرو بزرگمردان لر می باشد  و آمارهایی از لحاظ جمعیت روستایی و شهری بالغ بر ۴۴۳۰۰ نفر و جمعیت عشایری ۱۰۶۲۰ نفر که " ۵۴۹۲۰ نفر" مجموع نفوس این شهرستان می باشد و با وجود نخبه های علمی و تحصیل کرده های دانشگاهی در استان فارس بعد از خرمبید و خرامه رتبه سوم را از لحاظ نرخ بیکاری دارد  که شایسته این شهرستان نمی باشد 

وی از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به پتانسیلهای موجود در شهرستان تقاضای افزایش اعتبارات عمرانی و طرحهای اشتغالزایی نمود که قبلا نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم , دکتر مسعود گودرزی در این راستا اقدامات شایسته ای را انجام داده بود  و درخواستهای خود را طی سه نسخه تقدیم دکتر نوبخت نمود .
سپس دکتر نوبخت از حمایت مجدد خود از دبیر محترم حزب استان و اعضا و برنامه های ایشان در استان اظهار امیدواری کرد ، و فعالیت تمامی شهرستانهای استان با محوریت حزب اعتدال و توسعه را سرلوحه کار قرار داد .

جلسه حزب اعتدال و توسعه استان فارس با حضور دبیر حزب شهرستان رستمجلسه حزب اعتدال و توسعه استان فارس با حضور دبیر حزب شهرستان رستم

گزارش : پوریا مرادی ــ مدیر روابط عمومی حزب اعتدال و توسعه شهرستان رستم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی