کد خبر : 23528
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 اکتبر 2017 - 14:48
-

برکناری دکتر حبیب اله محمودی جای مباهات دارد

برکناری دکتر حبیب اله محمودی جای مباهات دارد

محمد محمودی نورآبادی شاعر و نویسنده دوران دفاع مقدس و برادر شهیدان ستار و عبدالرسول در صفحه مجازی قلمدون به برکناری دکتر محمودی از ریاست بیمارستان ولیعصر ممسنی واکنش تندی داشته است

بنا داشتم زودتر از این ها بنویسم. اما گاهی باید گذاشت تا حریف جشنش را بگیرد و کیفش را بکند بعد که گرد محمد محمودیو غبارها فرو نشست، آن وقت حرف دلت را بزنی…

خبر برکناری رزمنده ی شجاع دفاع مقدس جناب آقای دکتر حبیب اله محمودی از پست ریاست بیمارستان شهرستان ممسنی، آن هم در هفته ی دفاع مقدس، جای بسی افتخار همراه با مسرت داشت. قرار که نبوده و نیست یک نفر تا آخر عمر در یک مسئولیت باقی بماند و بنا هم نیست انسان همه ی داشته ها و یافته های عمر خود را برای چند صبایی باقی ماندن بر یک مسند زیر پا بگذارد. که جایگاه و میز و منصب اگر در راستای خدمت به مخلوق باشد، فرصت است و اگر اسباب و ابزاری برای خیانت باشد، افساری بیش نیست. بندی است ذلت بار که به گردن انسان می آویزند تا از جایگاه رفیع خادم خلق بودن، به برده گی و سرسپرده شدن  به فلان یا فلان بینجامد.
و شما فرزند دیار شهیدان همیشه شاهد  که فریب علم و مدرک را نخورده و هنوز هم پای عَلَم و سفره ی مولایت حسین علیه سلام اشک شوق می ریزی، مبرای از این وابستگی ها و شهرت های زود گذر و صد شاهی نیرز هستی.
بله!جرم شیرین و شورانگیز شما " عدم هماهنگی" با کس و یا کسانی بوده که بنا دارند راهی آزموده و شکست خورده را دوباره بپیمایند. و مثلاً  گویا در یک قلم می بایست ذیل ورقه ای را امضا می زدی که برای رقمی هشتاد میلیونی، دویست میلیون از حق و حقوق این مردم محروم، به جیب فلان نورچشمی فلان زید و امر می رفت… خوب معلوم است که فرزند جهادی و شیر پاک خورده ی دیار شهیدان، هرگز ذیل چنین ورقه های ننگین و کثیفی را امضا نخواهد زد…
و این چنین است که می توان ادعا کرد و بلکه سر را بالا گرفت و با افتخار گفت: جهان هیچ گاه از جوانمردان خالی نخواهد شد…
و این چنین است که تسلیم ناپذیری و ظلم ستیزی چنین جوانمردانی، آن ها را در نزد مخلوق و خالق، عزیزتر می نماید. پس این دیگر برکناری نیست که صدر نشینی است و باید به آن بالید و مباهات کرد.

جناب آقای دکتر محمودی
شما عزیز بودید و عزیز تر شدید. شاید بسیاری از این مخلوقات هیچ وقت از این پشت پرده ها و اتفاقات و حوادث روی داده، با خبر نشوند‌ اما خدا که بداند، کفایت می کند و ما بندگان نیز بارها دیده ایم و درک کرده ایم که زمستان ها تمام شده و باز روسیاهی برای زغال مانده است.
و کنون ما همرزمان و همسنگران شما در روزهای تلخ و شیرین مظلومیت و غربت وطن، افتخار می کنیم که در مدت کم مسئولیت خدمت به بیماران این روستای بزرگ نورآبادو دهکده های اطراف، مضایقه نکردی و بلکه آنچه را که تحویل گرفته بودی، زیباتر و آباد تر از قبل تحویل دادی… و همین برای آخرت تو و خوشحالی ما در دنیا کفایت می کند.
شما از جرگه ی ارادتمندان به اهل بیت هستید و نیک می دانید که این پُست ها اگر از محتوای خدمت به مخلوق تهی شود، از آب بینی بُز بی ارزش تر و فرو مایه تر می نماید….

خداوند یار و نگهدارتان

محمد محمودی نورآبادی

شاعر، نویسنده و روزنامه نگار
🌺🌺🌺
https://telegram.me/Ghalamnourabadi

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی