• تاریخ: یکشنبه، ۲ مهر، ۱۳۹۶ - ساعت ۸:۴۸
  • شناسه خبر: 23398

عزل رئیس بهزیستی شهرستان ممسنی و معرفی سرپرست

در پی اتفاقات هفته ی گذشته و درج خبر کذب توسط رئیس سابق بهزیستی ممسنی مبنی بر تودیع و معارفه وی روز گذشته ناصر اکبری از این سمت عزل شد

ناصر اکبری رئیس سابق بهزیستی ممسنی چند روز پیش و در یک گروه فضای مجازی که مدیران شهرستان حضور داشتند خبری ارسال میکند مبنی بر تودیع و معارفه وی در روز اول مهرماه و معرفی آقای قائدی به عنوان رئیس جدید بهزیستی ممسنی که این خبر توسط روابط عمومی فرمانداری ممسنی به رسانه ها اعلام میشود و آنرا منتشر میکنند.

بلافاصله در تماس پایگاه خبری دیارممسنی با آقای مسعود قائدی که نام وی بعنوان رئیس جدید اعلام شده بود مشخص میشود این خبر کذب بوده و رئیس بهزیستی ممسنی به شوخی آنرا مطرح کرده است اما روابط عمومی بدون دریافت نامه رسمی آنرا در اختیار رسانه ها قرار میدهد.

این رفتار عجیب باعث شد رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری شهرستان ممسنی در اقدامی سریع دستور به عزل مسئول روابط عمومی فرمانداری از این سمت دهد و پیگیر عزل رئیس بهزیستی شود. تا اینکه ظهر دیروز اول مهرماه خبر عزل ناصر اکبری رئیس بهزیستی و معرفی آقای ارغوان نجفی به عنوان سرپرست بهزیستی شهرستان ممسنی توسط فرمانداری اعلام میشود و مسئول روابط عمومی نیز برای ادامه خدمت به بخشداری دشمن زیاری منتقل میشود.


نظرات بسته شده است.