• تاریخ: جمعه، ۳۱ شهریور، ۱۳۹۶ - ساعت ۷:۲۲
  • شناسه خبر: 23377

عزل مسئول روابط عمومی فرمانداری ممسنی بخاطر خبر تودیع و معارفه!

روز گذشته خبری به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ممسنی مبنی بر تودیع و معارفه رئیس بهزیستی در رسانه ها منتشر شد که بعدا مشخص شد خبر صحت ندارد اما باعث عزل مسئول روابط عمومی فرمانداری شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,عصر دیروز روابط عمومی فرمانداری شهرستان ممسنی خبری را در اختیار رسانه ها قرار داد مبنی بر تودیع و معارفه رئیس بهزیستی ممسنی که بر اساس آن روز شنبه اول مهر آقای ناصر اکبری تودیع و مسعود قائدی رئیس فعلی سروستان بعنوان رئیس جدید معارفه خواهد شد!!

بلافاصله این خبر در رسانه های شهرستان منتشر شد اما دقایقی بعد مسعودقائدی در تماس با پایگاه خبری دیارممسنی این خبر را تکذیب کرد و گفت : من نیز از طریق دوستان و رسانه ها متوجه شدم و در تماسی با سازمان بهزیستی استان داشتم این خبر صحت ندارد و اصلا برنامه ای برای تودیع و معارفه در اداره ممسنی ندارند.!!

با درج تکذیبیه آقای قائدی در دیارممسنی, و اعلام ناصر اکبری رئیس فعلی بهزیستی مشخص شد خبر مذکور توسط خود آقای اکبری و در گروه مجازی مدیران شهرستان به صورت یک شوخی!! منتشر شده که مسئول روابط عمومی فرمانداری نیز آنرا در اختیار رسانه ها قرار داده است! و اینگونه با اعتبار رسانه ها و آبروی شهرستان بازی شد.

اما رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری ممسنی نیز واکنش تندی به این موضوع داشته و مسئول روابط عمومی فرمانداری را از سمت خود عزل کرده است و به نظر میرسد در آینده نزدیک تصمیم جدیدی نیز در خصوص رئیس بهزیستی بگیرد!


نظرات بسته شده است.