کد خبر : 22467
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 می 2017 - 7:02
-

راهکارهای ماندنی کشاورزی در صورت موفقیت در انتخابات شورای شهر نورآباد

راهکارهای ماندنی کشاورزی در صورت موفقیت در انتخابات شورای شهر نورآباد

سالهاست که شهرمان را پر از هوش و شور و شعور می بینیم اما عدم پیشرفت این شهر در مقایسه با شهرستانهای هم جوار خاطرمان را آزرده می سازد.

ماندنی کشاورزیاین شهر با وجود سرمایه های سرشار انسانی و شرایط  مناسب طبیعی  و آب گوارا  و هوای تمیز و خاک مناسب در مسیر پیشرفت حرکتی کند دارد.
اکنون فرصتی هست که همشهریان عزیز با حضور پر نشاط  خود در عرصه انتخابات،به انتخابی شایسته بپردازند و با انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر که آشنا به شرایط محیطی و محاطی شهر خوبمان باشندخودشان را خادم شهروندان بدانند و با کمک از همه شهروندان،شهرمان را به جایگاه شایسته خود برسانند و بامدیریت  صحیح سرمایه ها در مسیر پیشرفت قدم بگذارند.

اکنون که به فضل الهی و به حمایت شما  قدم در مسیر انتخاب گذاشته ام با شما صحبت می کنم.به عنوان کسی که سالها در این شهر زندگی کرده ام و مشکلات عمرانی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و بهداشتی و زیست محیطی شهرمان را می شناسم در حیطه وظایف و اختیارات شورای اسلامی شهر برای مقابله با این مشکلات و ساختن شهری زیباتر و بهتر برنامه هایی دارم.لذا قبل از هر اقدامی مایلم برنامه هایم را صادقانه با شما خود مردم در میان بگذارم
*اولویت اول اینجانب برقراری عدالت شهروندی می باشد تا همه همشهریان عزیز از حقوق یکسان و متعادل در حوزه شهری برخوردار باشند.
 *  بررسی و شناخت  مشکلات ، کمبودها ، نیازها و نارساییهای اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی  شهر و تهیه طرحها و پیشنهادهای اصلاحی و راه حلهای کاربردی در این زمینه‌هاجهت برنامه‌ریزی و ارائه آن به مسئول ذیربط و همکاری با مسئولین اجرایی و نهادها و سازمانهای مملکتی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و عمرانی بنا به درخواست آنان.
* معتقدم بدون مشارکت مردم هیچ برنامه ای موفق نخواهد بود لذا  برنامه‌ریزی در خصوص مشارکت مردم در انجام خدمات اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی با موافقت دستگاههای ذیربط و تشویق و ترغیب مردم در خصوص گسترش مراکز تفریحی، ورزشی و فرهنگی با هماهنگی دستگاههای ذیربط. لازم هست.
*بهداشت محیط و تامین امنیت بهداشتی شهروندان  وظیفه همه مسئولین و نهاد ها هست اما  با توجه به انحصار خدمات شهری توسط شهرداری، این جانب اخلاقا متعهد می شوم به عنوان عضوی از شورای شهر هر  برنامه ریزی- ارائه طرح- تامین اعتبار و اجرای هر  پروژه ای  با نگاه بهداشتی و زیست محیطی  صورت  بگیرد.
*طراحی شهر و زیبا سازی ان متناسب با معیار های بومی و فرهنگی و شرایط اقلیمی و  منطبق بر اصول فنی و مهندسی صورت بگیرد.
*معتقدم بانوان  توانایی بالایی در مدیریت و ارائه طرح و مشارکت فعال اجتماعی و عمرانی و فرهنگی دارند لذا زمینه برای مشارکت  و بهرمندی از همه توانایی های انها باید فراهم گردد.
*توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی و تفریحی و رفاهی باید صورت بگیرد و همه همشهریان بتوانند از آزادی مدنی و اجتماعی برخوردار باشند.
*جوانان مهمترین سرمایه های شهرمان هستند که بیشترین درصد دانشجویان کشور در این شهر هستند . شور علم آموزی و شعور اجتماعی این جوانان نه تنها می تواند این شهر را بی نیاز کند بلکه همه جای ایران را می توانند از حضور با برکت خود بهرمند سازند.لذا فراهم کردن زمینه رشد و ترقی جوانان حمایت از انها  توجه به نیازهای آنها  از اولویت های اینجانب می باشد
اکنون اینجانب با توکل بر خدا و با اراده ای محکم برای خدمت رسانی و انجام وظیفه در مقابل همشهریان عزیزم آماده ام و  و از همه شما انتظار حمایت دارم.
امیدوارم با حمایت شما مردم عزیز در مسیر پیشرفت شهرمان  گام بر دارم.


ماندنی کشاورزی کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی نوراباد ممسنی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اوقات شرعی