جلسه فرمانداری رستم

جلسه فرماندار شهرستان رستم با مدیران کل استان فارس

جلسه بررسی مشکلات شهرستان رستم با حضور حسینی فرماندار،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان فارس،مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری فارس و معاونین مدیر کل جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن استان فارس و مسئولان شهرستانی درمحل فرمانداری برگزار شد.

...

دوره توجیحی منتخبین شورای اسلامی روستاهای شهرستان رستم

جلسه آموزشی و توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و سورنا  با حضور آقای لقمانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در محل سالن سمیه شهر مصیری برگزار شد.

...

بازدید فرماندار شهرستان رستم از پروژه های عمرانی حوزه بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ،آقای حسینی فرماندار و تعدادی از مسئولین شهرستان از پروژه های عمرانی در بخش مرکزی بازدید نمودند .

...

جلسه فرماندار شهرستان رستم با مدیر شیلات و آبزیان استان فارس

آبزی پروری و تولید ماهی در شهرستان، بهترین گزینه برای اشتغال زایی و متعادل کردن درآمد سبد خانوار به ویژه در مناطق روستایی از جمله روستای امیرایوب است.

...

شبکه بهداشت

آموزش مشاورین و مربیان علوم تربیتی شهرستان رستم درخصوص انواع افسردگی

در راستای اجرای برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی ، آموزش های لازم در خصوص انواع افسردگی و پیامد های ناشی از آن به مشاوران و مربیان علوم تربیتی در شهرستان رستم ارائه گردید

...

دیدار مسئولین شهرستان رستم با خانواده شهید عبدالرسول قربانی +تصویر

فرماندار جدید شهرستان رستم به همراه فرمانده منطقه انتظامی و رئیس بنیاد شهید صبح امروز با حضور در بیت معظم شهید قربانی با خانواده وی دیدار کردند

...

بازدید فرماندار شهرستان رستم از روستاهای بخش سورنا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم،‌ حسینی فرماندار شهرستان به همراه بخشدار سورنا و معاون فرماندار از برخی روستاهای بخش سورنا بازدید و با روستائیان دیدار نمود.

...

نشست مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با فرماندار رستم

سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با سید ابوطالب حسینی فرماندار جدید شهرستان رستم در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کردند

...

شبکه بهداشت

جلسه خیرین تامین سلامت شهرستان رستم

شورای خیرین تامین سلامت شهرستان رستم با حضور دو عضو افتخاری خود در بخشداری سورنا تشکیل جلسه داد

...

برنامه سنجش سلامت نوآموزان در شهرستان رستم

برنامه ی سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از در خردادماه و همزمان با آغاز ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس شهرستان رستم شروع گردید .

...