شماره : 26243
۲۵ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳

گسترش شایعات در سایه نبود نظارت لازم؛

یک انتقاد از مسئولین در حادثه ربودن دانش آموز نورآبادی

خبر ربوده شدن یک دانش آموز از سرویس مدرسه در شهر نورآبادممسنی در فضای مجازی موجی از نگرانی و رعب و وحشت در بین دانش آموزان و والدینی که فرزندان آنها با سرویس به مدرسه میروند ایجاد کرد!

اواسط هفته جاری خبری مبنی بر ربودن یک دانش آموز از سرویس مدرسه در شهر نورآبادممسنی در فضای مجازی منتشر شد که موجی از نگرانی و رعب و وحشت در بین دانش آموزان و والدینی که فرزندان آنها با سرویس به مدرسه میروند ایجاد کرد! موجی که اگر همکاری مسئولین با رسانه های رسمی شهرستان انجام میشد و واقعیت ماجرا از طریق سایت های محلی منعکس میشد میتوانست چون آبی بر آتش باشد.

در روز حادثه تماس خبرنگار ما با  دو مسئول محترم و مرتبط با این قضیه برای شفاف سازی و جلوگیری از شایعه بی پاسخ بود تا ما نیز چون دیگران از طریق گروه های مجازی مطالب ,برداشت ها و تصویرسازی های حادثه را دنبال کنیم و هر بار که کاربران در خصوص علت حادثه سوال میکردند جوابی برای آنها نداشه باشیم چون مسئولین مربوطه فقط در زمان ارائه گزارش عملکرد و جلسات داخلی و انتشار اخباری که نیاز به اطلاع رسانی عمومی دارد رسانه های رسمی را می شناسند و جالبتر آنکه خبر حادثه ای که در شهرستان اتفاق افتاده بود در رسانه های استان های همجوار و رسانه های کشوری با تایید بعضی مسئولین بازنشر شد .

اخبار مربوط به آدم ربایی ,قتل و… که به مسائل امنیتی مربوط میشود می بایست از طریق نهادهای قضایی و انتظامی تایید و سپس منتشر شود اما جالب اینکه در همین یک هفته دو خبر آدم ربایی و قتل بدون تایید در یکی از کانال های خبری منتشر شده است.

یادآور میشیم در سالهای اخیر انتشار اخبار مشابه در دو سایت محلی شهرستان که دارای مجوز مکتوب از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند باعث شد بعضی مسئولین نسبت به انتشار آن خبر واکنش نشان دهند و در تماس با خبرنگار خواستار حذف خبر و عدم انعکاس آن شدند و حتی خبرنگار گاها تهدید به شکایت میشد!

بارها در جلسات مسئولین شهرستان با اصحاب رسانه های رسمی از خبرنگاران و مدیران مسئول این رسانه ها خواسته شده بود در انتشار اخباری که باعث ایجاد رعب و وحشت,ایجاد حس نا امنی در بین مردم و بدبین شدن به شهرستان میشود مصلحت را در نظر بگیرند و اینگونه اخبار را ابتدا از نهادهای امنیتی تایید و در صورت صلاح دید منتشر کنند.

جا دارد در همینجا از همکاری جناب آقای رحیمی دادستان محترم شهرستان ممسنی که بارها در شفاف سازی حوادث مختلف که با ایشان تماس داشتیم با رسانه ما همکاری داشتند تقدیر و تشکر کنیم

مدتی پیش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای مکتوب به فرمانداری شهرستان اسامی رسانه ها و خبرنگاران مورد تایید این اداره را معرفی کرد و خواستار همکاری ادارات در پوشش اخبار و ..شد.نامه ای که در حد همان نامه بود و بس و هیچگاه آنطور که انتظار میرفت به مرحله عملی نرسید!

دعوت از افراد متفرقه در جلسات و نشست های فرمانداری و اداره ارشاد, عدم جلوگیری از فعالیت کانالهای و صفحات مجازی که چون قارچ رشد کردند و بدون مجوز و در سایه عدم نظارت به فعالیت خود ادامه میدهند و بسیاری از آنها نیز با اهداف سیاسی پیش میروند باعث شده بسیاری از رسانه های فعال و شناخته شده به مرور فعالیت خود را کمتر و حتی بعضی از آنها نیز تعطیل شوند./

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26243 توسط محسن ضرغامی و در روز جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳:۱۳
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26240
۲۴ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴

فرماندار ممسنی در جلسه کارگروه اشتغال:؛

شهرستان ممسنی بیشترین نرخ بیکاری را در فارس دارد!

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی دکتر ایوبی گفت: شهرستان ممسنی با همه قابلیت ها، پتانسیل های انسانی، طبیعی و موقعیت های استراتژیکی که دارد، متاسفانه از قافله اشتغال جا مانده است؛ به طوری که بیشترین نرخ بیکاری استان پهناور فارس را که بسیار نگران‌کننده است دارا میباشد.؛

وی در حضور دکتر گودرزی، نماینده شهرستان های ممسنی و رستم، همچنین دکتر مختاری، مدیرکل کار، رفاه و تعاون استان فارس و جمعی از مسئولین افزود: ممسنی علمی ترین شهرستان استان فارس و همچنین دارای مقام اول کشوری در بین شهرستان‌های کشور است. که قبولی ۱۸ نفر از دانش آموزان یک کلاس در رشته پزشکی می تواند سند افتخاری باشد که قابلیت ها و توانمندی های فرزندان ممسنی را بیشتر نشان دهد. این در حالی است که به دلیل کمبود های موجود در شهرستان اکثر نخبگان و تحصیل کردگان ممسنی در سایر شهرهای کشور پراکنده و مشغول به خدمت شده اند.
نماینده عالی دولت در شهرستان ممسنی با بیان اینکه یکی از معضلات اصلی مردم برای دریافت تسهیلات تامین وثیقه است، خاطرنشان کرد: شهرهای نوراباد و خومه زار موقوفه هستند و مردم قسمت اعظمی از وثیقه های خود را در قالب این تسهیلات نمی‌توانند ارائه دهند و همچنین عدم تناسبی که بین نظر کارشناس بانک با قیمت محلی وجود دارد مضاف بر علت می باشد. همچنین وثیقه هایی که برای اشتغال روستایی ارائه داده میشود یا دارای ارزش ملکی آنچنانی نیستند و یا دارای اسناد لازم نمی باشد، لذا این مورد نیز عملا از چرخه وثیقه خارج می شود.
دکتر ایوبی بیان داشت: اقتصاد شهرستان ممسنی اقتصاد شایسته ای نیست و نیاز به یک تحول و خانه تکانی دارد تا صنایع ها فعال گردد.با توجه به اینکه در شهرک صنعتی از ۳۰ واحد، ۲۶ واحد آن تعطیل بوده و تنها ۴ واحد به صورت نیمه فعال میباشد، از شما تقاضا مندیم که جلسه ای را در کارگروه اشتغال استان به شهرستان ممسنی اختصاص داده تا فکری به حال اشتغال ممسنی شود. اگر به شهرک صنعتی نورآباد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی عشایری تعلق گیرد می توانیم ۳۰ واحدی که تمام جزئیات و امکاناتش موجود است را راه اندازی نماییم.

ایشان اظهار داشت: در بحث صنایع جدید با اینکه شهرستان ممسنی دارای بزرگترین تاکستان دیم، انگور و غوره در ایران است اما فاقد کارخانه جهت بهره برداری از این محصولات می باشد و همچنان از شیوه های سنتی استفاده می شود. در این راستا چندین طرح پیشنهادی و دو متقاضی برای راه‌اندازی کارخانه وجود داشت که در مواجهه با مسائل استانی متاسفانه به نتیجه مطلوب نرسید. در باب مشاغل خانگی به خصوص صنایع دستی نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که قسمت اعظمی از مردم شهرستان دارای سبقه عشایری و زنان هنرمند هستند و می‌توان با حمایت از طرح های کوچک این عزیزان که نیاز به وثیقه آنچنانی ندارد به اقتصاد و اشتغال کمک کرد.
فرماندار ممسنی در خطاب به دکتر مختاری فرمود: همانطور که حضرتعالی مستحضر هستید در بحث بیمه کارگران، سهمیه ما نسبت به تعداد کارگرانی که در حوزه ساختمانی مشغول هستند بسیار کم است، لذا تقاضا داریم که در این رابطه به ما کمک نمایید. از طرفی مسکن مهر یک پروژه ۱۱۰ واحدی داشته که متاسفانه ۲۹ واحد آن تشکیل و ساخته نشده است خواهش ما بر این است چون به صورت تعاونی میباشد شما مساعدت کرده تا متمم جدیدی به تسهیلات این ۲۹ واحد تعلق گیرد (حداقل ۱۵ میلیون) که از این وضعیت خارج گردد. همچنین با توجه به فرسودگی ساختمان فعلی اداره تعاون شهرستان و نیز نیمه تمام ماندن ساختمان جدید این اداره از شما تقاضای همکاری داریم.
نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ممسنی و رستم بیان کرد:در ممسنی و رستم اگر بخش کشاورزی دیده نشود، بحث اشتغال با مشکل جدی مواجه میشود.باید برای اشتغال،صنایع وابسته به کشاورزی،دامداری و گردش گردی را که در این شهرستانها از پتانسیل بالایی برخوردار هستند فعال کنیم.
دکتر مختاری نیز گزارشی از وضعیت اقتصادی و طرح های ارائه شده در شهرستان ارائه نمود و قول مساعدت جهت مرتفع نمودن مشکلات را داد.
در پایان، فرماندار ممسنی آمادگی خود و دیگر مسئولین شهرستان را برای اجرای هر گونه طرحی که باعث بهبود وضعیت اشتغال و کاهش نگرانی مردم گردد،اعلام فرمود.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26240 توسط محسن ضرغامی و در روز پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴:۰۳
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26233
۲۴ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶

باحضور مدیر کل سیاسی وانتخابات استانداری فارس:؛

آئین تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان رستم برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان رستم با محوریت تودیع و معارفه بخشدار مرکزی با میمندی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس در محل سالن جلسات کانون پرورش فکری شهر مصیری برگزار شد. ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم، سید ابوطالب حسینی فرماندار رستم در ابتدا با توجه به سفر نخست جناب آقای میمندی به شهرستان ضمن ارائه اطلاعات کلی شهرستان اظهار داشت: افتخار شهرستان رستم به این است که در طول ۸ سال دفاع مقدس مردم بزرگوار و شریف این شهرستان ۲۲۸ شهید والا مقام را به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کردند.
 
سید ابوطالب حسینی روحیه ایثارگری و علاقه مردم به نظام را باعث امنیت شهرستان دانست و گفت : شهرستان رستم یکی از شهرستان های أمن است که از ضریب امنیتی بالایی در استان و کشور برخوردار می باشد و این نتیجه دلاور مردی های مردم منطقه در جبهه های حق علیه باطل است .

وی ضمن تقدیر از زحمات ۴ساله آقای گودرزی خاطرنشان کرد : مسئولان برای خدمت به مردم و در راستای توسعه شهرستان فعالیت می کنند و امید است که با انتخاب آقای لشکری بخشدار جدید بخش مرکزی بیش از گذشته شاهد تغییرات و تحولات روند روبه رشد و توسعه این بخش از شهرستان باشیم.
 
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان رستم و مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی این شهرستان اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک جایگاه ویژه در دنیا دارد و دشمنان درصدد تخریب، فضاسازی و ایجاد یاس و ناامیدی بین مردم هستند.
 
میمندی با بیان اینکه خدمت به مردم یک اصل است، افزود: توصیه ای برای مسئولان دارم و آن اینکه تلاش کنیم در هر پست و مقامی که هستیم به فکر خدمت به مردم باشیم و کار امروز مردم را به فردا نسپاریم.
 
در پایان این مراسم آقای حکمت گودرزی بخشدار سابق بخش مرکزی تکریم و آقای ساسان لشکری از فرزندان محله تل گوه نورآباد و کارشناس فرمانداری شهرستان ممسنی به سمت بخشدار مرکزی رستم معارفه شد.

معارفه-بخشدار-مرکزی-رستم معارفه-بخشدار-مرکزی-رستم۲مهدی-کیانی

همچنین در جلسه ای که در فرمانداری شهرستان ممسنی برگزار گردید مهندس مهدی کیانی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری منصوب شد

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26233 توسط محسن ضرغامی و در روز ساعت ۱۹:۱۶:۲۴
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26229
۲۲ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴

با حضور مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان فارس؛

معارفه رئیس جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار رستم، دکتر گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان ، دکتر گودرزی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،سهراب مختاری مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان فارس و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
سید ابوطالب حسینی در این جلسه اظهار داشت : امروزه اشتغال دغدغه ای است که در کل کشور وجود دارد و با توجه به اینکه شهرستان رستم شهرستانی محروم و کمتر توسعه یافته می باشد و با نرخ بیکاری ۴/۱۶ درصد در سال ۱۳۹۶ که از متوسط استان هم بیشتر است همت و تلاش همه مسئولین را می پذیرد.
 
ایشان با اشاره به پروژه های عمرانی در سطح شهرستان به کمک دولت تدبیر و امید و نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفتند: پروژه های بزرگراه پل فهلیان به پل بریم ، بیمارستان ۶۴ تختخوابی رستم و … نیرو های قابل توجه ای از فرزندان این شهرستان را مشغول به کار کرده است.
 
فرماندار رستم صیانت از نیروی کار را یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و تصریح کرد: حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال شهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون و کشاورزی، ارتباط بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی را از مسئول جدید این اداره خواستار شد.
 
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: وظیفه اصلی مسئولان اجرایی ارایه خدمت مطلوب به مردم است و با توجه به وجود کمبودها و ناملایمات اقتصادی، دولت تدبیر وامید تاکنون گام های خوبی برای رفاه و آسایش مردم برداشته که امیدواریم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای آحاد جامعه باشیم.
 
حسینی به سیاستها و حمایتهای دولت در خصوص اجرای طرح اشتغال فراگیر و توجه ویژه مسئولین و دستگاه های اجرایی و بانکها برای اجرای آن که در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان و متقاضیان سرمایه گذاری بوده و باعث کاهش نرخ بیکاری میگردد اشاره کرد و ابلاغ تسهیلات اشتغال فراگیر را یک فرصت عالی دانسته و بیان داشت که به ندرت چنین تسهیلاتی ارائه می شود و ما باید از این فرصت کمال استفاده را ببریم.
در پایان جلسه مراسم تودیع حسین تقویان و معارفه علیرضا شعاعی رئیس سابق و جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم برگزار گردید و حکم مسئولیت به شعاعی که از فرزندان بومی منطقه می باشد تقدیم شد و از زحمات تقویان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

علیرضا-شعائی

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26229 توسط محسن ضرغامی و در روز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۱۰
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26227
۲۱ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

تعطیلی دو صنف تهیه و توزیع مواد غذایی در شهر کوپن رستم

با نظارت بازرسان بهداشت محیط دو صنف رستوران و فست فود و تهیه ساندویچ متخلف در شهر کوپن پلمپ گردید .؛

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رستم ، دو صنف رستوران و فست و  فود و تهیه ساندویچ به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی در محل کسب و کار ، در دو منطقه شهر کوپن و عرب خنیمه شهرستان رستم تعطیل گردید .

حمید زارعی کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت رستم ضمن تاکید بر رعایت موازین بهداشتی در کلیه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی با هدف تامین سلامت عموم مردم ، در خصوص تعطیلی این دو صنف متخلف عنوان داشت : طی نظارت ، پیگیری و بازرسی های مکرر صورت گرفته از صنوف شهرستان  و با توجه به حساسیت امر سلامت مواد غذایی ، دو واحد صنفی شامل رستوران و فست فود و تهیه ساندویچ ، با هماهنگی اداره اماکن شهرستان و نیروی انتظامی شهر کوپن پلمپ و پرونده نامبردگان به مراجع قضایی ارسال گردید .

تعطیلی دو صنف تهیه و توزیع مواد غذایی در شهر کوپن رستم  تعطیلی دو صنف تهیه و توزیع مواد غذایی در شهر کوپن رستم 

گفتنیست از ابتدای آبان ماه تاکنون سه واحد صنفی متخلف در شهر کوپن و حومه آن توسط بازرسان بهداشت محیط تعطیل گردیده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26227 توسط محسن ضرغامی و در روز دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۲۲
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26223
۲۱ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۷:۲۳

با حضور فرمانده انتظامی استان فارس؛

تودیع و معارفه فرمانده منطقه انتظامی شهرستان رستم

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید منطقه انتظامی شهرستان رستم با حضور سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در محل سالن کانون پرورش فکری شهر مصیری برگزار گردید. ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم، مراسم تودیع سرهنگ بهزاد دهقان و معارفه سرهنگ سلطانعلی عزیزی فرمانده سابق و جدید منطقه انتظامی شهرستان رستم با حضور سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان ، سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس،امام جمعه، اعضای شورای تأمین و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن کانون پرورش فکری شهر مصیری برگزار گردید.
 
سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم در این جلسه ضمن خیرمقدم به سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس ، اعضای شورای تامین شهرستان و حاضرین در جلسه ضمن تشکر از خدمات سرهنگ دهقان و آرزوی توفیق برای سرهنگ عزیزی فرمانده جدید شهرستان به بیان موقعیت و شرایط شهرستان اشاره نمود.
 
فرماندار رستم خواستار تقویت پرسنل نیروی انتظامی و تجهیزات اداری و احداث ساختمان ایست و بازرسی در شهرستان شد.

سرهنگ دهقان خلاصه ای از گزارش عملکرد نیروی انتظامی در زمان فرماندهی خود را در شهرستان رستم ارائه و از همکاری و تعامل فرماندار ،اعضای شورای تأمین و مردم شریف شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

معارفه-سرهنگ-عزیزی-۱ معارفه-سرهنگ-عزیزی
در پایان مراسم ضمن تقدیم حکم فرماندهی به سرهنگ عزیزی ،از زحمات سرهنگ دهقان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26223 توسط محسن ضرغامی و در روز ساعت ۰۷:۲۳:۴۱
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26220
۱۸ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷

والیبالیست شهرستان رستم به تیم سایپا پیوست

بعد از رضا حیدری که به تیم سایپا تهران در والیبال لیگ برتر کشور پیوست دومین والیبالیست هم راهی این تیم مطرح تهرانی شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, مازیار رستمی والیبالیست جوان شهرستان رستم که در تیمهای نورآبادممسنی عضویت داشت با رایزنی سهام جعفری دبیر کمیته روستایی فدراسیون والیبال موفق شد به تیم جوانان سایپا تهران بپیوندد.

مازیار-رستمی

در هفته ی جاری رضا حیدری دیگر والیبالیست شهرستان موفق شد با تیم نوجوانان سایپا قرارداد امضا کند

آقای ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی در پیامی این موفقیت را به دو والیبالیست و جامعه ورزشی تبریک گفتند و از زحمات سهام جعفری نیز تقدیر کردند

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26220 توسط محسن ضرغامی و در روز جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷:۱۸
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26217
۱۸ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

پیروزی شریف بتن در شهرآورد نونهالان؛

نتایج بازیهای نمایندگان فوتبال ممسنی و رستم در لیگ برتر استان

مسابقات فوتبال لیگ برتر استان فارس در رده های نونهالان,نوجوانان,جوانان و بزرگسالان امروز جمعه هجدهم آبانماه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی ,در رده نونهالان شهرآورد ممسنی بین تیمهای شریف بتن و پارسامهر برگزار شد که در پایان تیم شریف بتن با یک گل همشهری خود را شکست داد.

بازی-شریف-بتن-و-پارسامهر

تیم شاهین رستم در کازرون با ۳ گل به پدیده این شهر باخت!

در رده نوجوانان تیم باران ممسنی در یک بازی پرگل با حساب ۴ بر ۱ تیم ستارگان قائمیه را گلباران کرد فردین احمدی یکبار و محمدحسینی سه بار موفق به گلزنی برای نماینده ممسنی شدند

اما در رده جوانان تیم باران در لارستان با حساب ۲ بر ۱ مغلوب تیم شهید چمران شد

در رده بزرگسالان تیم لیدوما که در زمین شهر قائمیه بازی میکرد مقابل تیم آتیه سازان کوار با یک گل مغلوب شد و دیدار تیمهای کار و تک شیراز و امیدبتون ممسنی که قرار بود در شیراز برگزار شود به دلیل شرایط جوی لغو شد

در لیگ دسته اول جوانان کشور نیز روز شنبه ۱۹ آبان تیم شریف بتن ممسنی در جم به مصاف پارس جنوبی خواهد رفت

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26217 توسط محسن ضرغامی و در روز ساعت ۲۰:۰۵:۲۱
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26214
۱۵ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸

بهسازی مدرسه شهید ایزدی دوراهی به کمک خیرین مدرسه ساز

با حضور برداران محمدپور از خیرین شهر خنج لارستان و بازدید از مدرسه شهید ایزدی محله دوراهی در شهر نورآباد برای بهسازی این مدرسه اعتبار لازم تخصیص داده شد

به گزارش دیارممسنی ، برادران محمدپور  که از خیرین شهر خنج لارستان هستند و دبستان شهید ایزدی دوراهی به همت آنها احداث شده است صبح امروز به همراه اقای امیری مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورشی ، مسئول حراست مدیر و عوامل اجرایی مدرسه و همراهی حاج صادق کریمی فرماندار محترم خرمبید به عنوان دوست و همراه خیرین از مدرسه مذکور بازدید کردند
در این بازدید آقای محمدپور هزینه ساخت ساختمان سرایداری ، سرویس بهداشتی ، انبار ، دیوار کشی داخل مدرسه و آسفالت محوطه را پذیرفتند .

بهسازی مدرسه شهید ایزدی دوراهی به کمک خیرین مدرسه ساز
مدیریت آموزش و پرورش ممسنی ضمن قدردانی از این اقدام نیک آقای محمدپور و خانواده محترمشان امیدوار است همشهریانی که توان مالی دارند در امور خیر و مدرسه سازی گام های مثبتی بردارند

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26214 توسط محسن ضرغامی و در روز سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸:۵۸
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 26211
۱۵ / ۸ / ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

افتخاری دیگر برای ممسنی؛

والیبالیست نورآبادی به تیم سایپا تهران پیوست +عکس

رضا حیدری والیبالیست تیمهای پایه شهرستان ممسنی با عقد قراردادی رسما به تیم نوجوانان سایپا تهران در لیگ برتر کشور پیوست ؛

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, رضا حیدری نوجوان بلندقامت والیبال ممسنی که در تیمهای دانش آموزی شهرستان نیز حضور داشت روز گذشته با عقد قراردادی رسما به عضویت تیم والیبال نوجوانان سایپا تهران پیوست تا این تیم را در لیگ برتر فصل آتی همراهی کند

رضا-حیدری

ثبت شده در سایت پایگاه خبری دیارممسنی طی شماره 26211 توسط محسن ضرغامی و در روز ساعت ۲۰:۰۵:۱۰
© Copyright 2018 http://diaremamasani.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر