• تاریخ: پنج شنبه، ۴ شهریور، ۱۳۹۵ - ساعت ۷:۳۹
  • شناسه خبر: 5660

دو نماینده ممسنی در لیگ ۱۳ تیمی فوتبال برتر فارس

فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس از اوایل مهرماه سالجاری با شرکت ۱۳ تیم آغاز خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس در حالی از مهرماه امسال آغاز میشود که شهرستان ممسنی در لیگ امسال ۲ نماینده خواهد داشت

تیمهای امیرکبیر و لیدوما در لیگ ۱۳ تیمی استان فارس شرکت خواهند کرد در حالی که شهرداری باسابقه ترین نماینده فوتبال ممسنی در فوتبال بزرگسالان تیمداری نخواهد کرد.تغییر و تحولات در کادر فنی و بازیکنان دو تیم نورآبادی نیز جالب است.

سید امین حسینی سرمربی فصل گذشته لیدوما بعنوان مربی در کنار علی قهرمانی هدایت امیرکبیر را بر عهده خواهند داشت.کیانوش رضایی سرمربی فصل قبل شهرداری جایگزین سید امین حسینی شده و همراه با روح الله رضایی و مهرداد ابتدایی(کاپیتان فصل قبل امیرکبیر) هدایت لیدوما را پذیرفتند.

در تغییرات بازیکنان نیز دو تیم چند بازیکن را با هم رد و بدل کردند تا حساسیت و جذابیت در این فصل به اوج خود برسد و شهرآورد دو تیم یکی از جذابترین و احتمالا زیباترین مسابقات فصل شود.

ردیف تیم بازی ها امتیاز
۱ استقلال لطیفی لارستان ۰ ۰
۲ امیرکبیر نورآباد ۰ ۰
۳ اتحاد کنارتخته کازرون ۰ ۰
۴ المهدی کوار ۰ ۰
۵ بتن عابد گویم ۰ ۰
۶ بسیج پاسارگاد ۰ ۰
۷ پادنا میمند ۰ ۰
۸ شهید باقری گویم ۰ ۰
۹ شهید وفایی شیراز ۰ ۰
۱۰ هلال احمر گراش ۰ ۰
۱۱ عقاب شیراز ۰ ۰
۱۲ گلستان فاروق ۰ ۰
۱۳ لیدوما نورآباد ۰ ۰

قرعه کشی مسابقات هنوز انجام نگرفته است.و زمان احتمالی شروع مسابقات اوایل مهرماه خواهد بود. پایگاه خبری دیارممسنی همانند فصل قبل کلیه اخبار,نتایج,برنامه,جدول و تصاویر مسابقات را به طور کامل پوشش خواهد داد.

همچنین نتایج تیمهای نورآبادی به صورت آنلاین از طریق کانال تلگرام دیارممسنی به آیدی diaremamasani@ در زمان بازیها منتشر میشود

تلگرام دیارممسنی