• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
  • شناسه خبر: 915

انتخابات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان ممسنی

انتخابات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان شهرستان ممسنی به عنوان چهارمین شهرستان فارس برگزار شد

در ابتدای این جلسه سید عبدالرزاق موسوی فعال سیاسی اصلاح‌طلب، راه‌اندازی خانه احزاب در تک تک شهرهای کشور را یک مطالبه جدی از نمایندگان آتی مجلس و مسئولان کشوری دانست و از همه فعالان خواست در راه استقرار تحزب تمام تلاش خود را به کار بگیرند.

این عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان فارس در ادامه چارچوبهای تعریف شده‌ای را برای کاندیداهایی که تمایل به داشتن حمایت تشکیلاتی اصلاح‌طلبان دارند را اعلام کرد.

در ادامه جلسه وارد مرحله اجرایی شده و هییت رییسه‌ای سه نفره جهت برگزاری انتخابات توسط جمع حاضر تعیین شد.

پس از آن تعهدنامه‌ای که تمامی ۱۰۲ نفر رای دهنده را ملزم به رعایت رفتار تشکیلاتی و همینطور ملزم به تمکین به نظر شورای منتخب می‌کرد بین حاضران توزیع و به امضای تمامی ۱۰۲ نفر رسید.

پس از برگزاری انتخابات و شمارش آرا، فرود افراسیابی، طاهر ایزدی، مصطفی خسروی، ابراهیم احمدی و حبیب الله سلیمانی به عنوان اعضای شورای اجرایی جبهه هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب در ممسنی انتخاب شدند.

  1. محسن می‌گه:

    با سلام خدمت همه دوستان سبز اندیش دیار ممسنی . با توجه به اینکه تمام کاندیدهای ممسنی با گرایش حزبی اصلاح طلبی در شهرستان رد صلاحیت شدن. برای اجماع حمایت از از نامزد مورد نظر برای حمایت در شهرستان چه تدابیر و نگرشی را اتخاذ خواهید کرد .در صورت رسیدن به یک دید مشترک برای انتخاب نامزد مورد نظر در بین ۷ نامزد انتخابی اگه امکانش هست در صورت اتخاذ تصیمیم تمام افراد اصلاح طلب شهرستان رو در جریان تصمیمات شوار قرار بدین ممنون میشم

    Thumb up 0 Thumb down 0