• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
 • شناسه خبر: 764

اجرای پروژه راه روستایی پل مورد به رودشیرجاوید

محور ارتباطی پل مورد به رود شیر جاوید - سپیدان یکی از پرجاذبه ترین و کوتاه ترین مسیرهای ارتباطی بین این دو شهرستان می باشد .

طول این مسیر ۸۴ کیلومتر می باشد که از طرف سپیدان به رود شیر به طول ۲۲ کیلومتر طی سالهای گذشته عملیات اسفالت ان انجام شده  و از طرف شهرستان ممسنی نیز ۳۶ کیلومتر ان در سالهای گذشته به بهره برداری رسیده است. در سال جاری با حمایت های نماینده شهرستان،فرمانداری و راه و شهرسازی شهرستان و همچنین اداره کل راه و شهرسازی فارس به میزان ۱۱ کیلومتر ان حدفاصل رودشیر به گردنه بربیدمحمدقلی اسفالت گردیده و انجام عملیات اجرایی ۱۵ کیلومترمسیر حدفاصل پل مورد به گردنه بربید در دست اجراست که انشالله ظرف ۲ ماه اینده تکمیل می گردد.

            پل مورد رودشیر

لازم به ذکر است با تکمیل عملیات اجرایی این پروزه مسیر ارتباطی شهرستان ممسنی به سپیدان به میزان ۴۰ کیلومتر کوتاهتر خواهد شد که در زمینه خدمات رسانی به مردم شریف شهرستانهای فوق از اهمیت زیادی برخوردار است.

میزان اعتبار هزینه شده در این پروژه بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال می باشد  که بخشی از این اعتبار در سال قبل  از محل اعتبار دو درصد نفت و گاز  مناطق محروم و ماده ۱۸۰ در اختیار نماینده و اعتبارات دستگاه اجرایی تامین گردیده و مابقی در سال مالی ۹۴ از محلهای اعتباری تامین می گردد.

روابط عمومی اداره راه  و شهرسازی ممسنی

 1. جاوید می‌گه:

  چه حیف که با بی تدبیری نمایندگان و مسئولین ممسنی بخش های وسیعی از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای جاوید و دشمن زیاری از ممسنی جدا و به سپیدان ملحق گردید..

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. شهروند خوب می‌گه:

  تشکر فراوان از مهندس گودرزی  رئیس اداره راه ممسنی  وهمکاران پرتلاش ایشان!! خداقوت

  Thumb up 0 Thumb down 3