• تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
  • شناسه خبر: 7096

مانور دور میزی مدیریت و کاهش خطر بلایا در شبکه بهداشت و درمان رستم

کارگروه بهداشت و درمان در حوادث و بلایا با اولویت برگزاری مانور زلزله در محل دفتر سرپرستی شبکه بهداشت شهرستان رستم تشکیل جلسه داد

مانور دور میزی مدیریت و کاهش خطر بلایا در شبکه بهداشت و درمان رستمبه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رستم و به نقل از معاون بهداشتی و سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ، کار گروه تخصصی بهداشت و درمان در حوادث و بلایا با مشارکت ادارات عضو کارگروه در محل دفتر سرپرستی شبکه بهداشت تشکیل گردید .

سید وحید راستی منش  معاون محترم بهداشتی در این باره گفت : در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هموطنان عزیزمان در زلزله مخوف پنجم دی ماه سال ۱۳۸۲ شهرستان بم ، در خصوص انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری مانور زلزله در روزهای آتی و همچنین سنجش میزان توانمندی های ادارات عضو کار گروه بحث و تبادل نظر گردید . در ادامه این جلسه " امیری" سرپرست محترم جمعیت هلال احمر شهرستان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اهمیت برگزاری مانور های دورمیزی و عملیاتی ، در خصوص طراحی سناریوی فرضی و در اختیار اعضا قرار دادن آن قول مساعد داد . سرپرست مرکز بهداشت در ادامه افزود : "بهروز رستمی" سرپرست شبکه بهداشت و درمان رستم و رییس کارگروه ضمن تشکر از حضور اعضا خواهان برگزاری جلسات مشابه در ادارات به منظور انجام هماهنگی های بیشتر و جلوگیری از تداخل وظایف نهادهای مختلف در مانور گردید . گفتنیست نماینده و کارشناس مدیریت بحران فرمانداری نیز در این جلسه حضور داشتند .

    مانور دور میزی مدیریت و کاهش خطر بلایا در شبکه بهداشت و درمان رستم


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*