• تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
  • شناسه خبر: 7086

تجلیل مدیرعامل مخابرات فارس از نیروی انتظامی ممسنی

مراسم تجلیل از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان ممسنی با حضور مهندس پیکری فرماندار و مهندس دشتی رئیس مخابرات شهرستان به نمایندگی از مهندس روزگار مدیر مخابرات منطقه فارس در اتاق فرماندار برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی،مهندس پیکری فرماندارممسنی نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فداکاریهای پرسنل نیروی انتظامی گفت: از شما می خواهم تا تلاش و کوشش خود را در جهت افزایش ضریب امنیت جامعه بیشتر نمایید چراکه اولا خداوند متعال و ثانیا حضرت ولی عصر (عج) شاهد و ناظر بر این ایثارگری های شما می باشد.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی یکی از بازوان اصلی و توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران است افزود: نیروی انتظامی نهادیست که به منظور تامین امنیت مردم و جامعه خود را هر روز در معرض خطر قرار می دهد

تجلیل مدیرعامل مخابرات فارس از نیروی انتظامی ممسنی
سپس مهندس دشتی رئیس مخابرات ممسنی تعامل سازنده نیروی انتظامی و شرکت مخابرات را موفقیت آمیز خواند و از پیگیری ها و تلاش های نیروی انتظامی در حفظ و حراست از امکانات مخابراتی تقدیر کرد .
 وی افزود با پیگیری های انجام شده و اقدامات نیروی انتظامی از بسیاری از سرقت های امکانات مخابراتی جلوگیری و یا سارقین دستگیر شده و از آنها این تجهیزات کشف و ضبط شده است.

 


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*