• تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • شناسه خبر: 7045

اقدام شرم آور در مقابل خدمات شهرداری نورآباد +تصاویر

بیش از یکسال است که با حضور مهندس احمد رضایی بعنوان شهردار نورآباد شاهد تغییرات گسترده در سطح شهر هستیم به گونه ای که مردم به باور رسیدند که نورآباد نیز شهر است

روز گذشته به همت شهرداری نورآباد چراغ های رنگی برای روشنایی و تزئین در پارک لیدوما نصب شده بود که جلوه خاصی به این پارک داده بود .متاسفانه شب گذشته گروهی معلوم الحال در اقدامی وحشیانه و تاسف بار اقدام به شکستن این چراغ ها کردند.

پارک لیدوماپارک لیدوما

اینکه این افراد با چه هدف و نیتی اینکار شرم آور را انجام دادند معلوم نیست. اما باید این سوال را پرسید که ضرر زدن به اموال دولتی و بیت المال,تخریب چهره شهر.جز دلسرد کردن مسئولین و بر باد دادن زحمات کارگران شهرداری چه نتیجه ای دارد؟ آیا لیاقت مردم ما این است که در ده کوره ای زندگی کنند که حتی مسئولین ما به آن میگویند نورآباد روستای وروم کرده؟ زیباسازی فضای شهر.تغییر در سیمای سرد و کسل کننده شهر و ایجاد یک شهر زیبا و دلنشین کار خلافی است که حالا عده ای در مقابل آن می ایستند؟

این سوال مطرح است که آیا این اقدام توسط گروهی معلوم الحال انجام شده یا یک کار برنامه ریزی شده بوده است؟ چه کسانی از خدمات ارزنده شهردار محبوب و مردمی نورآباد متضرر میشوند؟ جایگاه چه کسانی در خطر است یا چه کسانی تاب و تحمل دیدن تلاش این خادم مردم را ندارند؟

بی شک با گذشت زمان به همه ی این سوالات پاسخ داده خواهد شد


 1. حامد رحمانی گفت:

  با سلام.واقعا برای همچه افرادی باید تاسف خورد چرا که اینها با ضربه زدن به اماکن عمومی که متعلق به همه شهرستان هست هم آبروی خود وهم آبروی همشهریان خود را به بادفنا داده وانجام کارهای مربوط به زیبا سازی شهری را در ادامه با مشکل مواجه مینمایند.واقعا کسانی این قبیل کارها را انجام میدهند شکست خورده واقعی در زمینه فرهنگی هستند واز مقامات قضایی خواستاریم که جهت پیگیری این قبیل مسائل که به شهرستان ضربه میزند ورود پیدا کرده تا در ادامه شاهد چنین حرکات زشت وناپسندی نباشیم.ما باید به کسانی که به شهرمان خدمت میکنند احترام بزاریم حالا از هرطایفه ای که میخواهد باشد چون ما میگوئیم ممسنی ورستم واحد وهمه همشهری وبرادر هستیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گودرزی گفت:

  خدایشان لعنت کناد.واقعا چرا باید این همه عقب موندگی تو شهرستان باشه؟من دو ساله که اینجا ساکنم و یه چیزایی دیدم که اصلا از زندگی سیر شدم.خدا کنه تا دنیا هست آقای رضایی هم شهردار نورآباد باشه.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. حسین گفت:

  با نصب دوربین در اماکن عمومی میتوان چنین افراد وحشی رو براحتی شناسایی و مجازات کرد تا درس عبرت برای سایرین بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. س.احمدی گفت:

  مدتها بود در شهرستان از این دست فقر فرهنگیها مشاهده نشده بود. و دلخوش به این بودیم که مردم شهرستان به حدی از بلوغ فکری و فرهنگی رسیدند که تخریب و صدمه زدن به اموال عمومی دیگر به خاطره ها پیوسته اما با دیدن این خبر جز غبطه خوردن کاری نمیتوان کرد، متاسفم از همشهری و همزبان و همنژاند بودن با چنین افراد بی فرهنگی…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  باسلام. با دیدن چنین صحنه های شرم آور در قرن بیست ویکم بایستی گریه کرد به حال چنین افرادی که دارن با چنین کارهایی زحمات مسئولین را نادیده می گیرند . شهری که ۸ بازیکن در لیگ برتر و ۳ نماینده در تیم ملی دارد و با این همه تحصیلات عالی که زبانزد است و به عنوان شهر نخبگان شناخته است چنین حرکاتی در شان این مردم نمی باشد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*