• تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
  • شناسه خبر: 6977

تولید مستند شهدای مدافع حرم شهرستان ممسنی در مراحل پایانی

تولید مستند شهدای مدافع حرم شهرستان ممسنی و رستم  به تهیه کنندگی و کارگردانی سجاد ایمانی کارگردان جوان نورآبادی در مراحل پایانی قرار دارد

سجاد ایمانیسجاد ایمانی که از فیلمسازان پر افتخار شهرمان است در گفتگو با دیارممسنی گفت:  تا کنون بر خلاف صحبت های مسئولین شهرستان هیچ گونه همکاری از جانب متولیان و مسئولین شهرستان  در ساخت این مجموعه به بنده و گروه تولید صورت نگرفته است .

این مجموعه که برای پخش از شبکه مستند سیما و سایر شبکه های ملی و استانی ساخته شده نشان از غیرت و مردانگی جوانان و  شهدای مدافع حرم این مرز و بوم دارد . ایمانی افزود ساخت سه مستند از شهیدان ستار محمودی … ابوذر داوودی و صفدر حیدری مراحل تیتراژ را سپری می کنند

مستند شهید عسکر زمانی در مرحله تدوین می باشد و به دلیل عدم بودجه ساخت قسمت های شهید قاجاری و شهید بهزاد صیفی  متوقف شده است .

ایمانی از مسئولین شهرستان تقاضا کرد که در این موضوع همکاری لازم را انجام دهند تا این مجموعه که فاخرترین مجموعه مستند از شهرستان هست به اتمام برسد .

از عوامل تولید این مجموعه سجاد ایمانی کارگردان و تهیه کننده . امین کریمی . سجاد ایمانی و سید حسن سجادی تصویر برداران . تدوین ..امید شریفی . صدا گزاری سعید شریفی ..مدیر تولید ..سامان رشیدی ..صدا بهنام احسانی    . دستیار کارگردان . رضا شعبانی و مجری طرح .شرکت فیلمسازی دنیا فیلم  می باشند .


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*