• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
  • شناسه خبر: 6616

آماده باش فرماندارممسنی به دستگاه های اجرایی

 فرماندار ممسنی گفت: آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.

به گزارش دیارممسنی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست مهندس پیکری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار ممسنی طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران ابراز داشت: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران وآمادگی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند تا در هنگام بروز حوادث بتوانند در کمترین زمان ممکن بحران را مدیریت نمایند.
 وی در ادامه  افزود: باتوجه به نزدیک شدن فصل زمستان دستگاهها اقدامات پیشگیرانه از جمله، یخ زدگی تأسیسات آب شرب شهری و روستایی ،آماده باش نمودن ماشین آلات راه وشهرسازی و شهرداری ، آمادگی پایگاههای اورژانس امدادی ، لایروبی مسیل ها ،تجهیز خودروهای سازمانی به ملزومات زمستانی را انجام دهند.
شایان ذکر است تعدادی  از ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان به ارائه گزارش در مورد وقوع بحران در شهرستان پرداخته وپیشنهادات ونظرات وراهکارهای لازمه را مطرح نمودند.
                  


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*