• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
  • شناسه خبر: 6578

خومه زاری ها آب برای شرب و استحمام ندارند!

معصوم جهان پور رئیس شورای اسلامی شهر خومه زار در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی به تشریح آخرین وضعیت امکانات و نیازهای این شهر پرداخت.

معصوم جهانپورمعصوم جهانپور گفت: مهم ترین مشکل موجود در شهرخومه زار وضع آب شرب است که بسیار اسفبار می باشد و آنچه هست در شأن شهروندان خومه زار نمی باشد لذا در این خصوص تا کنون جلسات متعددی با مسؤلین استانی و شهرستانی داشته و به توافقاتی هم رسیده ایم اما طرف مذاکره کننده که اداره آبفا شهری بوده است، خلف وعده کرده و از تحویل و اسقرار اداره آبفا شهری در شهر خومه زار خودداری کرده و خسارات جبران ناپذیری را شهر و مردم این شهر متحمل شده اند به نحوی که خیلی از ساخت و سازهای ما در تابستان امسال به علت عدم آب کافی متوقف شدند. ناراحت کننده ترین موضوع عدم آب کافی برای شرب و استحمام شهروندان است که همه این موارد به سمع نماینده محترم شهرستان رسیده و پیگیری هم نموده اند لذا آنچه گفته می شود تکرار مکررات است و یک همت مضاعف می طلبد تا این مشکل مهم مرتفع شود.
رئیس شورای شهر خومه زار در خصوص آنتن دهی همراه اول نیز گفت: با رایزنی های این شورا در ماه جاری قرار است که دکل ۲۴ متری مخابرات به دکل ۴۲ متری ارتقاء پیدا کند و یقیناٌ پس از این وضعیت آنتن دهی در شهر بهبود خواهد یافت همچنین در بحث ۳G و۴G هم قرار است ارتقاء داده شود تا وضعیت اینترنت هم بهبود یابد.
مشکل دیگر وضعیت درمانگاه شهر است که در ادوار مختلف قرار بود شبانه روزی شود با توجه به جمعیت شهر خومه زار هنوز این مهم تحقق نیافته است همین طور احداث ساختمان جدید آن نیز در دستور کار بود که تا کنون خبری از ساخت و ساز آن نیست با توجه به فرا رسیدن فصل سرما از مسؤلین مربوطه انتظار می رود نسبت به تجهیز و شبانه روزی کردن آن اقدام نمایند تا شهروندان متحمل هزینه های اضافی وخطرات جاده ای نشوند.


  1. محسن گفت:

    احسنت بر جناب آقای جهانپور رییس شورای شهر خومه زار

    Thumb up 2 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.