• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
  • شناسه خبر: 6517

بازدید فرماندار رستم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛فرماندار،امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان رستم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کردند.

طاهرایزدی فرماندار شهرستان رستم با بیان اینکه ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، کار و کار آفرینی برای دستیابی به فرصت‌های شغلی پایدار در مسیر اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت می باشدگفت : بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیرمهمی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد.

وی تصریح کرد: کاربردی بودن و تخصصی بودن آموزش ها یکی از مزایای برجسته مرکز فنی و حرفه ای به شمار می آید.

بازدید فرماندار رستم از مرکز آموزش فنی و حرفه ایبازدید فرماندار رستم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای

در این بازدید امیری رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رستم مطالبی را در مورد  رشته و سایر عملکردهای این مجموعه بیان و هدف این آموزشگاه را خود اشتغالی، خودکفایی و آموزش کاراموزان بیان نمودند.

گفتنی است : مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان رستم  در قالب ۶ گروه در حوزه پرورش قارچ دکمه ای، مکانیک خودروی درجه ۲، جوشکاری، برق صنعتی، برق ساختمان،پرورش زنبور عسل،قالیبافی، به کاراموزان  اعم از خواهران وبرادران خدمات آموزشی  ارائه می نماید که در حال حاضر تعداد  75 نفر در مرکز برادران و ۱۵ نفر در مرکز خواهران  د ر حال آموزش می باشند.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*