• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
  • شناسه خبر: 6491

برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان رستم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم،جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور ایزدی فرماندار،رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضای جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 

جلسه شهرستان رستمطاهر ایزدی فرماندار شهرستان رستم گفت :در زمانی یکی از مشکلات جدی خیلی از ما و مردم در مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی تأمین هزینه های مالی بود ولی امروز علی رغم برخی محدودیت ها به واسطه تلاش مستمردولت تدبیر و امید واهمیتی که به حوزه بهداشت و درمان داده شد خوشبختانه دیگر مردم این دغ دغه ها را ندارند.

وی ضمن دعوت از همه دستگاههای عضو جلسه جهت همکاری در برطرف نمودن مشکل بهداشتی در جایگاه دفن زباله در شهرستان رستم اظهار داشت: ما در بیشترمناطق شهری و روستایی مشکلات عدیده بهداشتی داریم که شهرداران ؛ دهیاران و دیگر ارگان ها با تعامل با همدیگر باید این مشکل را مرتفع نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در بحش دیگری از سخنان خود خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذایی شد و افزود: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه باید تلاش بیشتری شود.

وی در خصوص سلامت و امنیت غذایی و البته بهداشت محیط شهروندان خاطرنشان کرد : انتظاری که از دستگاه های ذیربط و مسئول می رود، تلاش و پیگیری تا حصول نتیجه و اقدام عملی و مؤثر در ارتقاء سطح سلامت شهروندان است و باید در این راه همه با هم با تعامل سازنده گام برداریم.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*