• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
  • شناسه خبر: 6470

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از شهرستان رستم

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس به همراه نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی از شهرستان رستم بازدید کردند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ؛ طاهر ایزدی فرماندار شهرستان رستم به همراه مهندس هوشنگ محمدی مدیرعامل شرکت گاز فارس و دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی از پروژه گازرسانی مجموعه زیردو بازدید و با مردم روستاهای منگودرز،زیردو،مجموعه دشتک و پشتکوه رستم دیدار کردند.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از شهرستان رستم

در این دیدار ایزدی فرماندار رستم گفت : نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید خدمت رسانی به مناطق محروم را وظیفه خود دانسته و ماهم برای خدمت رسانی به این مناطق بیشتر تلاش خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان افزود : خدمت رسانی به مردم به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب ادای دین به خون شهدایی است که برای حفظ استقلال و آزادی کشور با ایثار وشهادت مسیر رشد و تعالی کشور را هموار کردند.

محمدی مدیر عامل شرکت گاز گفت : ما در سطح استان فارس بیش از ۵ هزار روستا داریم که از این تعداد روستا حدود ۲۶۰۰ روستا بالای بیست خانوار واجد شرایط گازرسانی وجود دارد که از زمان انقلاب تا سال ۱۳۹۲ تعداد ۶۰۰ روستا گازرسانی شده و خوشبختانه در طی دو سال اخیر این رقم به ۱۲۰۰ روستا افزایش یافته و در حال حاضرنیز ۵۵۰ روستا در دست اقدام داریم.

وی در مورد گازرسانی به مجموعه زیردو گفت : خط طولی این شبکه ۱۹ کیلومتر است و خوشبختانه بیش از ۷۰ درصد کار،انجام شده و انشاءالله براساس برنامه ریزی بعمل آمده در ایام دهه فجر این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از شهرستان رستم

مدیر عامل گاز استان در مورد گازرسانی به مجموعه روستاهای دشتک و پشتکوه رستم بیان داشت : طرح مطالعاتی این دو پروژه به اتمام رسیده و در آینده نزدیک مناقصه آن برگزار میگردد و مردم شریف این دو مجموعه هم نیز تا پایان سال ۱۳۹۶ از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*