• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
  • شناسه خبر: 6326

اهدا گواهینامه سطح بندی ژیمناستهای پسر شهرستان ممسنی+تصویر

آزمون سطح بندی که از موارد مهم فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران می باشد در تاریخ ۲۳ شهریور امسال در شهرستان ممسنی برگزار گردید.

این مراسم روز گذشته در سالن ورزشی جنب اداره ورزش و جوانان و باحضور جناب فاضل صفری(رئیس اداره ورزش وجوانان)،فرامرزی(معاونت محترم فرماندار)،مهندس احمدرضایی (شهردار نورآباد)،داریوش عباسی(عضو محترم شورای اسلامی ،رئیس کمیته فرهنگی ـ ورزشی شورا و عضو هیات رئیسه هیأت ژیمناستیک شهرستان ممسنی)و پوریا مرادی،برهان احمدی،سرکار خانم پرباله(رئیس ،دبیر و نائب رئیس هیات ژیمناستک شهرستان ممسنی)،و همچنین حضور ژیمناستها و والدین آنها برگزار گردید.

اهدا گواهینامه سطح بندی ژیمناستهای پسر شهرستان ممسنی
در این مراسم آقای صفری از مردم خواست تا همیشه ورزش کنند و به ورزش پایه و مادر ژیمناستیک توجه کنند زیرا که این ورزش چون بیشتر متقاضیان آن نونهالان و نوجوانان می باشند  میتوانند در این ورزش آمادگی لازم را برای مهارتهای زندگی نیز کسب نمایند.
پوریا مرادی رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان ممسنی هم در این مراسم خاطر نشان کرد که با حمایتهای اداره ورزش و جوانان، ممسنی اولین شهرستانی بود که در استان فارس این آزمون را برگزار کرد و به حول و قوه ی الهی و تلاش ژیمناستها و مربیان خود تمامی شرکت کنندگان(۳۹ نفر) در این آزمون از هیات داوران نمره قبولی و از فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران گواهینامه سطح یک را اخذ نمودند که این نشان از پتانسیل بالای فرزندان این دیار در رشته ژیمناستیک می باشد.
مرادی نیز افزود ، امیدوارم این هماهنگی ها همچنان ادامه داشته باشد تا در مراحل بالاتر نیز بدرخشیم.

اهدا گواهینامه سطح بندی ژیمناستهای پسر شهرستان ممسنیاهدا گواهینامه سطح بندی ژیمناستهای پسر شهرستان ممسنی


نکته جالب توجه این مراسم حضور ژیمناستهای پایگاه شهید مفتح روستای دشت رزم بود که با تلاشهای فرمانده این پایگاه جناب آقای مصدق دشت رزمی و مربی خوبشان جناب آقای شهاب کرمی توانسته بودند در این آزمون شرکت نمایند که واقعا جای تقدیر دارند .

اهدا گواهینامه سطح بندی ژیمناستهای پسر شهرستان ممسنی

در پایان مراسم نیز گواهینامه سطح بندی سرکار خانم محمدی که در آزمون مربوطه که در شهرستان شیراز برگزار شده بود توسط نائب رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان ممسنی به ایشان اهدا گردید.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*