• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
  • شناسه خبر: 6285

تبدیل بیمارستان ولیعصر ممسنی به بیمارستان درمانی _ آموزشی

دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در آخرین روز کاری مهرماه با وزیر بهداشت دیدار و گفتگو کرد

دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی عصر روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه، دکتر مسعود گودرزیبرای پیگیری و رفع مشکلات بخش درمان و بهداشت شهرستان های ممسنی و رستم با دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کردند.

در این دیدار دکتر گودرزی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان و طرح تحول سلامت که انقلابی در حوزه بهداشت و درمان کشور بوده، با ارائه آمارها و برشمردن محرومیتها و نیازمندیهای شهرستانهای ممسنی و رستم در حوزه های بهداشت، سلامت و درمان از مطالبات ویژه مردم حوزه انتخابیه خود از دولت سخن گفت و از وزیر محترم درخواست رسیدگی عاجل و سریع به این مطالبات را داشتند.

دکتر قاضی زاده هاشمی نیز با تاکید بر اینکه از ابتدای مسوولیت در دولت تدبیر و امید، تمام تلاش خود را جهت عملیاتی شدن طرحها و برنامه های دولت در حوزه ی بهداشت و درمان به کار گرفته اند، ضمن ابراز تشکر و قدردانی از دکتر گودرزی به خاطر پیگیری های مستمر و تبیین دقیق نیازمندیها، با تمامی درخواستهای مطروحه از جانب نماینده شهرستان موافقت نمودند و قول مساعد جهت انجام سفر به ممسنی و رستم با هدف دیدار با مردم و بازدید از طرحهای موافقت شده، دادند.

توافقات به عمل آمده در این دیدار به شرح ذیل می باشند:

✅ تامین اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان رستم ( اعتبار درخواستی دکتر گودرزی از وزیر محترم، ده میلیارد تومان بود که وزیر محترم ضمن موافقت، قول دادند در مسافرت به شهرستانهای ممسنی و رستم و بازدید از روند ساخت بیمارستان حمایتهای بیشتری را نیز به عمل آورند).

✅ تامین تجهیزاتی از جمله سی تی اسکن opg، ماموگرافی تمام دیجیتال، دستگاه تمام دیجیتال رادیولوژی و تجهیزات پزشکی و مانیتورهای بخشهای nicu ,icu, ccu و اتوآناتلایزر جهت آزمایشگاه و ماشین دیالیز بیمارستان ممسنی.

✅ اخذ مجوز ارتقاء تختهای بیمارستان ولیعصر ممسنی از ۹۶ تخت به ۱۴۶تخت فعال.

✅ تامین اعتبار لازم جهت ساخت و تکمیل طرحهای عمرانی بیمارستان ولیعصر ممسنی از جمله طرح توسعه اتفاقات با زیربنای ۵۵۰ متر مربع، کلینیک ویژه با زیربنای ۱۹۰۰ متر مربع و بخشهایی ویژه بزرگسالان، نوزادان و بخشهایی دیالیز و کولیز.

✅ مجوز تبدیل بیمارستان ولیعصر ممسنی به  بیمارستان درمانی _ آموزشی

✅ پرداخت کارانه و اضافه کار معوق ( ۹ ماهه) تمامی کارکنان و پزشکان شبکه بهداشت و درمان هر دو شهرستان ممسنی و رستم.


  1. سپاهی گفت:

    درود بر دکتر گودرزی

    Thumb up 2 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*