• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
  • شناسه خبر: 6267

شروع مرحله سرشماری حضوری نفوس ومسکن در شهرستان رستم

فرماندار شهرستان رستم گفت : دقت نظر و سرعت عمل مأموران سرشماری نفوس و مسکن در مرحله حضوری و میدانی مکمل مرحله اینترنتی و تعیین کننده است.

به گزارش دیارممسنی به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ؛ مرحله دوم حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن با طاهر ایزدیمراجعه مأمورین سرشماری به منازل شهروندان شهرستان رستم همزمان با سراسر کشور از امروز آغاز شد.

دکتر ایزدی فرماندار شهرستان رستم در جلسه سرشماری نفوس و مسکن شهرستان ضمن تقدیر و تشکرازعوامل اجرایی ستاد گفت : کار مأمورین سرشماری در این مرحله با توجه به رعایت نظم و مقررات بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: جمع آوری اطلاعات صحیح و درست و بموقع در تدوین برنامه های دولت نقش حیاتی دارند و از مأمورین خواستند که در مراجعه به منازل ضمن تکریم مردم ، در جمع آوری  اطلاعات دقت لازم را داشته باشندو بگونه ای عمل نمایند که قبل از تاریخ ۲۸ آبان ماه کار را به پایان برسانند.

سرشماری به روش اینترنتی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ مهر ماه تمدید شده و شهروندانی که موفق به شرکت در سرشماری اینترنتی نشدند می توانند در این طرح مشارکت داشته باشند.

سرشماری نفوس و مسکن شهرستان رستمسرشماری نفوس و مسکن شهرستان رستمسرشماری نفوس و مسکن شهرستان رستم

لازم به ذکر است سرشماری به روش حضوری از امروز ۲۸مهر ماه شروع شده و تا ۹۵/۸/۲۸ ادامه خواهد یافت و در شهرستان رستم نیز ۱۱ نفر به عنوان مامور آمارگیر به روش حضوری سرشماری را با مراجعه به درب منازل انجام خواهند داد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*