• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۲
  • شناسه خبر: 6219

شور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطی +تصاویر

انجمن حامیان طبیعت زاگرس ممسنی در اقدامی شایسته و تحسین برانگیز اقدام به پاکسازی مسیر های عزاداری روز تاسوعا و عاشورا کرد.

این انجمن مردمی در روز تاسوعا مسیر پارک انقلاب تا امامزاده شاه داوود را به طور کامل از زباله که عمدتا لیوان یکبار مصرف بود پاکسازی کرد. همچنین در روز عاشورا مسیر پارک انقلاب تا چهار راه بهشت زهرا بصورت کامل پاکسازی شد.

اقدام جالب و تاثیر گذار دیگر این گروه نصب کیسه زباله بهمراه یک شعار زیست محیطی از ابتدای میدان امام خمینی(ره) تا ورودی خیابان منتهی به امازاده دروازه آهنی بود. هر دو برنامه با استقبال خوب و کم نظیر شهروندان روبرو شد.

شور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطی

شور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطیشور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطی

شور و شعور حسینی هم آوا با فرهنگ زیست محیطی
امید که فرهنگسازی حفاظت از محیط زیست روز بروز در بین مردم گسترش یافته و شاهد روزی باشیم که هر فرد خود را یک پاکبان، محیطبان و جنگلبان بداند.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.