• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
  • شناسه خبر: 6194

پیام خداحافظی مهندس احمدی منش فرماندار رستم

اسفندیار احمدی منش فرماندار سابق شهرستان رستم که جای خود را به طاهر ایزدی داده است در پیامی از مردم شهرستان رستم خداحافظی کرد

بسم الله الرحمن الرحیماسفنیدار احمدی منش

با سلام و احترام و تسلیت ایام سوگواری سید و سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدا…. الحسین(ع)
هر آمدنی را رفتنی است.
خداوندگار قادر و عالم را شاکرم که فرصتی حاصل شد تا دوره‌ای از عمر خویش را در کسوت فرماندار شهرستان رستم  به خدمتگزاری مردمی فهیم، آگاه و قدردان سپری کنم و به عنایت پروردگار متعال و همکاری و همیاری همه مسئولین و به‌ویژه همراهی مردم شریف و نجیب رستم، در شرایط سخت اقتصادی دولت و ملت، کم‌ترین تبعات و اثرات متوجه این شهرستان گردید.

خداوند منان را شاهد می‌گیرم که آنچه در توان داشته‌ام برای سربلندی و سرافرازی این دیار و مردم شریفش به کار بسته‌ام و تلاش نموده‌ام در عین تعامل و با کم‌ترین چالش در جهت نیل به آینده‌ای بهتر برای رستم عزیز قدم بردارم.

بار دیگر بر خود لازم می‌دانم از زحمات و همراهی‌های مسئولین محترم استان به‌ویژه استاندار معزز فارس؛ معاونین محترم استاندار، مدیران کل و مسئولین محترم ادارات شهرستان،امام جمعه شهرستان و جامعه معظم روحانیت، نماینده مردم شریف رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم شورای تأمین شهرستان، بخشداران زحمتکش، شهرداران گرامی و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، فرهنگیان و معلمان شریف، هنرمندان گران‌مایه، فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج، مسئولین خدوم نیروهای نظامی و انتظامی، بازاریان و کارگران و همکاران عزیزم در فرمانداری رستم تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم حرکات ارزشمندی که در دولت تدبیر و امید در شهرستان رستم در انجام است در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (اروحنا فداه) و با مدیریت دوست عزیز و بزرگوارم جناب آقای مهندس ایزدی با سرعت و شتاب بیشتری تداوم یابد.
همواره شما را دوست خواهم داشت و مدیون دعای خیر شما هستم.

اسفندیار احمدی منش


  1. همشهری گفت:

    رستم حقش بود که از جاوید بر مسند فرمانداریش تکیه بکنه. وگرنه زمان حاج فریبرز نباید یادشون میرفت. بازم نگین اعتلاف جاوید بوان

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.