• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
  • شناسه خبر: 6166

گرامیداشت هفته ملی کودک در ممسنی +تصاویر

همزمان با آغاز هفته ملی کودک ، ویژه برنامه گرامیداشتی در مرکز فرهنگی هنری شهر نورآباد ممسنی برگزار گردید

همزمان با آغاز هفته ملی کودک ، ویژه برنامه گرامیداشت این هفته با حضور بیش از ۸۰ نفر از والدین و مدیران و مربیان مهد کودک های  شهرستان ممسنی در مرکز فرهنگی هنری نورآباد ممسنی برگزار گردید.

هفته ملی کودک در ممسنی

در این برنامه  محمد همتی  مسئول کانون ضمن تبریک هفته ملی کودک به نقش و اهمیت کودکان به عنوان عضو مهم خانواده و لزوم احترام و ارزشگذاری بیشتر به آنها اشاره کرد.
 همتی  در ادامه خاطر نشان کرد: کودکان امروز کودکند و معصوم اما فردا بزرگ و مسئول و باید خانواده و مربیان و متولیان این عرصه در جهت تربیت درست و صحیح این نسل اهتمام ویژه داشته باشند.
در خلال اجرای برنامه های هفته ی ملی کودک مداحی توسط آقای احمد حیدری محب اهل بیت ( ع ) انجام شد که والدین و میهمانان برنامه به سوگواری پرداختند و سپس  استاد برامکی از سخنوران و متخصصان برجسته ی روانشناسی و علوم تربیتی در حوزه ی کودک و نوجوان به بحث کودک و کودکی و ارتباط صحیح والدین و دست اندرکاران آموزش کودکان و نوجوانان و همچنین به بحث راجع به آسیب های اجتماعی که در صورت بی توجهی گریبانگیر فرزندانمان خواهد شد پرداخت.

گرامیداشت هفته ملی کودک در ممسنی

گرامیداشت هفته ملی کودک در نورابادهفته ملی کودک در ممسنی


در پایان سخنرانی استاد برامکی  والدین سوالات خود را پرسیدند و استاد نیز جوابگوی بودند.
در ادامه نیز مسابقه ای با عنوان بین الحرمین برای اعضاء انجام شد و بخش پایانی برنامه ی  اولین روز هفته ی ملی کودک به انجام کاردستی والدین همراه فرزندانشان اختصاص یافت.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.