• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
  • شناسه خبر: 6146

برای ریاستم سنگ اندازی کردند,به یاسوج میروم

سهام جعفری رئیس پیشنهادی برای تصدی ریاست هیات والیبال ممسنی از سنگ اندازی عده ای در کار وی برای صدور حکمش خبر میدهد

سهام جعفری مربی آکادمی والیبال انقلاب ممسنی در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی گفت :تمام مراحل اداری,حراستی و استعلامات برای تصدی ریاست هیات والیبال را انجام داده ام اما شنیده ام عده ای از شهر در روند کارم سنگ اندازی کردند و اجازه ندادند که حکم ریاست هیات والیبال تاکنون صادر شود و گویا با تماس با استان خواستار مکث در صدور حکم شده اند.

جعفری به تعطیل شدن آکادمی والیبال نیز اشاره کرد و گفت: هیات والیبال در قبال تمرین آکادمی والیبال انقلاب و علی سجادی از ما هزینه میگیرد و ما توان پرداخت آنرا نداریم. بهمین خاطر درب سالن شریعتی را به روی ما بستند.

ما با این وضع در ممسنی فعالیت نخواهیم کرد و آکادمی والیبال را به یاسوج منتقل میکنم. اینجا به ورزش بها نمیدهند. چرا بجای حمایت از یک مجموعه ورزشی  اینگونه برای آنها مانع تراشی میکنند؟ ورزشکاری که پول خرید لباس و کفش ندارد چگونه هزینه سالن بپردازد؟

چرا در سالهای قبل چنین برخوردی صورت نمیگرفت؟ مرکز استان فارس فاقد آکادمی والیبال است اما در ممسنی ۲ آکادمی با این همه جوان علاقه مند فعالیت میکند چرا قدر این امکانات را نمیدانند؟ این ورزشکاران برای آبروی اداره ورزش و شهرستان فعالیت میکنند.چرا از آنها حمایت نمیکنند؟

پایگاه خبری دیارممسنی آماده انتشار پاسخ مسئولین محترم اداره ورزش و جوانان می باشد

 


  1. شهر گفت:

    ایشون چرا تا الن با این شرایط فعالیت میکردند ولی بعداز اینکه به پست نرسیدن حالا به هر دلیلی اینجوری عصبانی و براشفته شدند!!! خدایی چرا مردم شهرنوراباد اینجوری شدن اگه پست داشتن به به چه چه راه میندازند اگه نداشتن واسفا سرمیدن. اگه واسه خدمتین خوب در هرصورت خدمت کنیت اگه واسه پستین خوب راست حسینی بگین این همه بهانه و داد و بیداد نکنین . به هرحال همه میدونه نوراباد شهر محرومیه و امکانات کم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*