• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
 • شناسه خبر: 6107

بیانیه خانواده نوعروس دلسوخته بابامیدانی

خانواده نوعرسی که دخترشان در قبل از رفتن به خانه بخت در جاده مصیری دچار حادثه شد و بجای خانه بخت به خانه ابدی رفت بیانیه ای صادر کردند

منصور گرجیان پدر نوعروس اهل بابامیدان شهرستان رستم که دختر جوانش در روز عروسیش در کمربندی شهر نوعروسمصیری دچار حادثه رانندگی شد و بجای رفتن به خانه بخت به خانه ابدی رفت بیانیه ای از طریق پایگاه خبری دیارممسنی منتشر کرده است

به نام دادار هستی بخش
اسمان بار امانت نتوانست کشید
قرعه فال به نام من بیچاره زدند.
رنج کیفر اگاهی انسان است ،از ازل همانکه بهشت را نیز از کف نهاد جزای گوهر ازادی را بر گُرده ی خویش کشید.این گذرگاه تنگ و تیره ی حیاط را دمی محل اسایش نیست،اندوه چاشنی خلل ناپذیر خاک و پوک است.
انچه از خویش به درگاه لایزالی خواهیم برد جز کوله بار کردهایمان نخواهد بود ،پس وانهادن دوست و عزیزی که از این گذرگاه ناقوس رحیل به وادی وصل می زند تنها بر ما سنگین است و بس و کوچیده را اندوهی نیست که اورده خویش را به معبود می رساند،چرا که (( کل شی ء یرجعوا الی اصله)) اری هر چیز به اصل خویش باز میگردد .
افسانه حیات دو روزی نبود بیش
ان هم رفیق باتو بگویم چه سان گذشت
یک روز صرف بستن دل شد به این و ان
روز دگر به کندن دل زین و ان گذشت .
اری همراهان:
دل سپردن به کَپَری و مشتی خاک که جاودان نخواهد ماند و افسوس که همه عمر را به قولی چون غبار راه به دنبالمان خواهد کشید و به گفته شاعری : میهمان را بر این سرای سپنج دل نهادن همیشگی نه رواست.
او ( نوعروسم) از ما بود و در میان ما بود اما به راستی جدا از بسیاری از ماها ،چرا که بسان ما در قید و بند و اسارت خاک و پوک و بندگی و همنوع خویش دست و پایی نزد ،پاک ماندن عزیزی چون او چه دشوار است .
برانیم که دست تواضع و فروتنی به نشانه ادب و احترام بر سینه بگذاریم و از همه مرامها و مشرب ها و حاضرین و غایبین و ناظرین موجه در شبکه های اجتماعی و اقشار فرهنگ دوست که هنرمندانه تصلای خاطر پریشان این دل سوختگان را فراهم نمودند تقدیر و تشکر کنیم .
نمی دانم غم نامه دل محزون و سرگشته و مکدرمان را با چه واژه هایی بیان کنم، اما این را میدانم که انچنان شرمنده ابراز محبتتان شده ایم که نگارش واژه ها در پاسخ به ابراز محبت هایتان سنگینی وصف ناپذیری را در انگشتانمان هویدا ساخته است لذا خالصانه همه شماها را می ستاییم ،باشد که جزای این همه لطف را بزرگی هدیه کند که بزرگی برازنده اوست.


از طرف خانواده نوعروس دل سوخته .


 1. شاه قاسمی گفت:

  همه ی مردم واقعا از این حادثه متأثر شدند
  روحش شاد و قرین رحمت الهی باد

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. فرمانروای آتش گفت:

  سلام اگه بخواهیم همکاری با دیار ممسنی دراخبار شهرستان داشته باشیم چکار بایدکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*