• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
 • شناسه خبر: 6068

احمدی نژاد به توصیه رهبر گوش بدهد و در انتخابات شرکت نکند

احمدی نژاد که همواره ادعای تابعیت از رهبری را داشت، این جا در عمل نشان دهد، گرچه ما سابقه تقابل و قهر را در دولت قبل دیده ایم، ولی امیدواریم که این مساله دیگر تکرار نشود

نماینده نورآبادی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که احمدی نژاد باید از توصیه های رهبر معظم بهرام پارساییانقلاب تبعیت کند، گفت: با سابقه تقابل و قهری که از دولت گذشته سراغ داریم امیدواریم وی به توصیه های حضرت آیت الله خامنه ای گوش دهد و در انتخابات ورود پیدا نکند.

بهرام پارسایی با تاکید بر این که رهبر معظم انقلاب، خیر و صلاح مملکت را می خواهند و تشخیص ایشان کارشناسی شده است، اظهار داشت: احمدی نژاد که همواره ادعای تابعیت از رهبری را داشت، این جا در عمل نشان دهد، گرچه ما سابقه تقابل و قهر را در دولت قبل دیده ایم، ولی امیدواریم که این مساله دیگر تکرار نشود و ما شاهد این لجاجت ها نباشیم.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: امروز سیاست های کشور خصوصا در عرصه سیاست خارجی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب است، ما باید روند حرکت این دولت را ادامه دهیم زیرا اگر دولت های نهم و دهم تکرار شود، مشکلات عدیده سیاسی در کشور ایجاد می شود و ما دوباره به پله اول بر می گردیم و شاید هم وضعیت بدتر از این شود.


 1. پژمان گفت:

  سلام
  مردم فقیر هستن ولی گاگول نیستن .فرق بین خوب و بد رو تشخیص میدن .بنظر من کاندیدا شدن آقای احمدی نژاد به سود مردمه .
  ما یک ریس جمهور شجاع کاری و نترس میخوایم .نه ریس جمهور حال که تو مصاحبه با خبرنگارا میگه دورغ نمیتونم بگم ولی میتونم بعضی از حقایق رو نگم.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 2. من گفت:

  سلام؛
  جناب پارسایی، نماینده همزبان و ما هم فکر سرمایه دارها؛ از خواب بیدارشید این دولت که راه به جایی نبرد؛ انگار از هیچی اطلاع ندارید.
  نماینده ها ما رو !!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 2

 3. سعید خالوئی گفت:

  سلام آقای پارسا همه خطها وجناهای سیاسی به شرط اینکه ایده شان اسلامی وقانونی باشد محترمند .پس خواهشا فرهنگ لرها را در پایتخت زیر سوال نبر ید .اگر دوست داری مطرح بشی باخدمت صادقانه به وطن وحوزه انتخابیه عمل کنید. ما همچون کوه بیستون سربازان جان فدای رهبر عزیز وکشور عزیزمان ایران ودینمان اسلام هستیم تا جان در بدن داریم .خدمت دولت احمدی نژاد بر هیچکسی پوشیده نیست .حداقل قشر ضعیف جامعه این را با گوشت وپوستشان درک کردند.مثل طرح یارانه ومسکن مهرو…………………………………………………………………………..

  Thumb up 4 Thumb down 2

 4. علی گفت:

  سلام جناب پارسایی مستحضر باشید که دکتر احمدی نژاد اینقدر شخصیت والایی هستند که از امر پیشوای خو تبعیت کنند .ایشان قبل ازتوصیه های شما در نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب تابعیت امر کردند ./

  Thumb up 3 Thumb down 1

 5. شهاب جعفری گفت:

  سلام جناب پارسایی احمدی نژاد گوش کرد وبه شایعات شماهم پایان داد شما مواظب باشید که مثال العین ایه ۱۰ و۱۱سوره بقره نشوید

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. عبدالله گفت:

  سلام احمدی نژاد هم نیاد دولت اعتدال تو کیسه نمیکنه .به همین خیال باشید .مردم از روحانی و دولتش روی گردان شده اند

  Thumb up 3 Thumb down 1

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.