• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
  • شناسه خبر: 6062

تجلیل از اساتید ایثارگر دانشگاههای ممسنی و رستم

با حضور سردار محمد نبی رودکی فرمانده لشکر فجر استان فارس در دوران هشت سال دفاع مقدس از اساتید ایثارگر دانشگاههای ممسنی و رستم تجلیل شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و اساتید ایثارگر دانشگاه های شهرستانهای ممسنی و رستم در روز گذشته در سال امیرکبیر شهر نورآباد و با حضور سردار محمد نبی رودکی فرمانده لشکر فجر استان فارس در دوران هشت سال دفاع مقدس برگزار گردید

تجلیل از اساتید ایثارگر ممسنی و رستم

در ابتدای این مراسم سرهنگ امید نصیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و دانشجویان دانشگاههای ممسنی و رستم گفت: جنگ ۸ساله تحمیلی علیه ایران نشان داد که همه کشورها علیه مبانی و اصول انقلاب اسلامی مشکل دارند و به دنبال ضربه زدن به این انقلاب و نظام بودند.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر هم استکبار و استعمار با جنگ فرهنگی مقاصد پلید خود را دنبال میکنند و نقش فرماندهان و افسران جنگ نرم در این برهه کمتر از دوران ۸ سال دفاع مقدس نیست.

تجلیل از اساتید ایثارگر ممسنی و رستم
در ادامه سردار رودکی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و اشاره به رشادتهای مردم غیور ممسنی و رستم در ۸ ساله دفاع مقدس بیان داشت: استان فارس به عنوان یکی از مهم ترین استانها در اعزام به جبهه ها و دفاع از کوی برزن ایران اسلامی میباشد.
وی اظهار داشت: ما در جنگ روی پای خودمان ایستادیم و توانستیم از کشور و میهن دفاع کنیم و در این زمان هم وظیفه ما همین است.
رودکی با اشاره به خاطره ای از امام در مورد نصرت و آزادی و آسایش در زمانهای حساس جنگ گفت: ان شاء الله که بعد از این دوران هم سختی ها تمام شود و ما بتوانیم از انقلاب و ارزشهای انقلابی دفاع کنیم.
در پایان از اساتید ایثارگر ۸سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.