• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
  • شناسه خبر: 6027

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در شهرستان رستم

نمایشگاه عکس با محوریت دفاع مقدس به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه پیام نور در محل دانشگاه پیام نور واحد رستم افتتاح شد

به گزارش دیارممسنی به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم : نمایشگاه عکس با محوریت دفاع مقدس با حضور مهندس احمدی منش فرماندار، امام جمعه، فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی از روسای ادارات در محل دانشگاه پیام نور واحد رستم افتتاح شد.

نمایشگاه عکس در شهرستان رستم

فرماندار شهرستان رستم در مراسم افتتاح این نمایشگاه با تاکید بر لزوم آشنایی نسل جوان با تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، عنوان کرد: نمایش آثار و توانمندی ها در جهت حفظ آثار دفاع مقدس و نشر ارزش های آن از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی بیان داشت: جوانان ما باید با رویدادهای دفاع مقدس آشنا شوند که چگونه رزمندگان ما از تمامیت ارضی کشور دفاع کرده و اجازه ندادند یک وجب از خاک این کشور جدا شود.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در شهرستان رستم

در این نمایشگاه که در محل دانشگاه پیام نور رستم  و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه پیام نور برپا شده است، تصاویری از صحنه های جنایت های نیروهای بعث عراق علیه ملت ایران و مقاومت و پایمردی مردم کشورمان در معرض دید قرار گرفته است و تا پایان هفته جاری آماده بازدید علاقه مندان است.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*