• تاریخ: جمعه، ۲ مهر، ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۶
  • شناسه خبر: 5985

شفاف سازی مدیرآموزش و پرورش ممسنی در خصوص تغییر مدیران مدارس

داریوش اسدی مدیرآموزش و پرورش شهرستان ممسنی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر نورآباد به حواشی این اداره پاسخ داد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,داریوش اسدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ممسنی ظهر امروز در سخنرانی کوتاه پیش از خطبه های نماز جمعه شهر نورآباد در خصوص تغییرات اخیر مدیران مدارس که باعث واکنش ها شده بود شفاف سازی کرد

داریوش اسدی

داریوش اسدی گفت: فضای مجازی به گونه ای پیشرفت کرده که امروز در دسترس تمامی افراد است اخبار از این طریق سریع منتشر می شود حال تا آنکه بیاییم و بفهمیم کدام خبر صحت دارد و کدام خبر کذب می باشد آن خبر تاثیر خود را گذاشته است. لذا  لازم بود تا  در خصوص مسائل پیش آمده برای آموزش و پرورش شفاف سازی کنیم.

خبرهای زیادی  در خصوص تحولات آموزش و پرورش منتشر شد  که بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار داد برخی از دوستان در شبکه های اجتماعی حرف از کودتا زدند اما میزان  تغییرات سال جاری نسبت به سالهای گذشته کمتر است. آموزش و پرورش ممسنی ۱۷۶۵ فرهنگی دارد و بیش از ۱۸ هزار دانش آموز در سطح مدارس تحصیل می کند.

وی ادامه داد: از بین همکاران حدود ۴۶۶ نفر حق مسئولیت می گیرند از بین این مسئولین ما فقط ۶ نفر را عزل کردیم که از نظر آماری حدود ۲.۸ درصد است این آمار نشان می دهد که میزان تغییرات نسبت به سالهای گذشته کمتر است اما برخی افراد سعی کردند این موضوع را بزرگ نمایی کنند .

مدیریت آموزش و پرورش گفت: کل تغییرات مدیریتی، معاونتی و آموزگاری صورت گرفتن است حدود ۱۴٫۵ درصد است این در حالیاست که ۷ درصد از آنها بازنشسته شده اند.

نماینده شهرستان با توجه به وظیفه ای که دارد بر عملکرد همه ی دستگاه های اجرایی شهرستان نظارت دارد ولی این جفا که در حق نماینده می شود و می گویند تغییرات آموزش و پرورش توسط نماینده صورت گرفته است درست نیست! بلکه تمام تغییرات توسط مدیریت آموزش و پرورش انجام شده است.


نظرات بسته شده است.