• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
  • شناسه خبر: 5950

درخشش شاعران شهرستان رستم در جشنواره منطقه ای شعر تمداربیت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم از درخشش شاعران این شهرستان در جشنواره شعر منطقه ای "تمداربیت" خبر داد

رحمن محققبه گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم از درخشش شاعران شهرستان رستم در دهمین جشنواره شعر منطقه ای «تمدار بیت» اردل در چهار محال بختیاری خبر داد و گفت: شعر آقای مرتضی خادمی شاعر توانای انجمن شعر و ادب رستم در بخش آیینی این جشنواره حائز رتبه دوم شد، که این مهم را به وی و همه ی شاعران و فرهنگ دوستان شهرستان رستم و ممسنی تبریک می گوییم.

رحمن محقق رییس فرهنگ و ارشاد شهرستان رستم همچنین افزود: دکتر مجید نگین تاجی شاعر نام آشنای این شهرستان به عنوان داور و نماینده هیات داوران در این فستیوال بزرگ فرهنگی بود که داوری این رویداد مهم فرهنگی را در بین شاعران استان های خوزستان، لرستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، ایلام و چهارمحال و بختیاری که آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند. بر عهده داشت.

 رحمن محقق افزود: شهرستان رستم از ظرفیت و قابلیت های فرهنگی و هنری بالایی برخوردار است که در همه عرصه ها ازجمله در شعر و شاعری شاهد درخشش روزافزون آنان در جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی هستیم.

جشنواره شعر تمداربیت

محقق در پایان گفت: از شعر آقای احسان محمدی شاعر خوب و خوش قریحه از نورآباد ممسنی هم در این جشنواره تقدیر شد که این مهم را به ایشان و انجمن شعر و ادب ممسنی تبریک می گوییم.


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*