• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
 • شناسه خبر: 5926

راه‌اندازی ایستگاه‌های تلویزیونی جدید در ممسنی و رستم

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس گفت: در بعضی از نقاط شهرستان نیازمند راه‌اندازی ایستگاه‌های تلویزیونی جدید برای ارائه خدمات رسانه‌ای باکیفیت دیجیتال هستیم

دیجیتال در ممسنیبه گزارش دیارممسنی به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس، دکتر مسعود گودرزی در دیدار با مدیرکل مرکز صداوسیمای مرکز فارس با اشاره به اهمیت صداوسیما در آگاهی‌بخشی به مردم و همراه کردن آن‌ها با سیاست‌های کشور در حوزه‌های مختلف لزوم تکمیل پوشش رادیویی و تلویزیونی در نقاط مختلف این استان از جمله حوزه انتخابیه خود را یادآور شد و اظهار داشت: در برخی از نقاط این استان ازجمله روستاهای ممسنی و رستم در عین‌حال تلاش‌های صداوسیمای فارس، نیازمند راه‌اندازی ایستگاه‌های تلویزیونی جدید برای ارائه خدمات رسانه‌ای باکیفیت دیجیتال هستیم.

وی مدیرکل صداوسیمای فارس را فردی با تجربه رسانه‌ای خوب دانست که در مدت حضور خود منشأ خدمات مطلوب رسانه‌ای در دو حوزه برنامه‌سازی و فنی بوده است. 

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس اظهار امیدواری کرد در دوره مدیریتی جدید رسانه ملی در کشور به همت مدیرکل مرکز فارس شاهد رشد بیش‌ازپیش فعالیت رسانه‌ای در این استان و به‌تبع آن شتاب گرفتن توسعه در فارس باشیم.

در این دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس نیز با تبریک انتخاب وی به‌عنوان نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه ممسنی و رستم، کسب اعتماد مردم را لطفی بزرگ از جانب خدا دانست و گفت: امیدوارم با کار توأم با ابتکار پاسخ درخوری به اعتماد مردم داده شود.

سید تقی سهرابی خدمت در فارس را موهبتی الهی خواند و با اشاره به خدمات بی‌چشمداشت مردم این استان و شهرستان نورآباد ممسنی و رستم به انقلاب و حضور چشمگیر مردم این دیار در جبهه‌های حق علیه باطل اضافه کرد: در قبال بذل جان و مال این مردم به کشور و انقلابشان همگان باید شبانه‌روزی تلاش کنیم تا شاید اندکی از بزرگواری آن‌ها جبران شود.

مدیرکل صداوسیمای فارس در ادامه با اشاره به جایگاه رسانه ملی بین رسانه‌های مطرح دنیا تولید آثار فاخر و پاک رسانه‌ای را از ویژگی‌های رسانه جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: مردم از نمایندگان خود توقع دارند تا در مقابل هجمه‌های پرشمار رسانه‌های بیگانه به دین و اخلاق و فرهنگ و ارزش‌هایشان صداوسیما را حمایت و تقویت کنند تا این سازمان انقلابی نیز بتواند وظیفه پاسداری از دستاوردهای انقلاب را به‌خوبی انجام دهد.

سهرابی با بیان اینکه پس از افتتاح ۷۳ طرح رسانه‌ای در سال گذشته امسال نیز بیش از ۶۸ طرح تولیدی و فنی از جمله 9 ایستگاه جدید تلویزیونی برای افتتاح توسط مقامات ارشد صداوسیما در سفر قریب‌الوقوع به این استان آماده بهره‌برداری است، اظهار امیدواری کرد با عنایت به پیگیری استاندار این استان و دستور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور پروژه تکمیل سیگنال‌رسانی در استان فارس به‌زودی آغاز شود.


 1. morteza گفت:

  سلام وخسته نباشید…تنگ خاص که شامل چندین روستا میشه(گوسنگان ،دره مارو،بلوط جهانه و…..)کلا چهارتا شبکه داشتن که همیشه خدا خرابه وفقط یه دونش بیشتر نشون داده نمیشه الان هم اینجوریه..نمیدونم شاید فرجی باشه ..البته شاید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهر گفت:

  حداقل یه اشاره ای هم به پخش نکردن مسابقات فوتبال خارجی هم میکردن بد نبود!!!! البته صدا و سیما تافته جدا بافتست کس حق اعتراض نداره!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*