• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
  • شناسه خبر: 5916

پشتیبانی تلفنی نماینده مجلس در خدمت مردم ممسنی و رستم

دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم برای ارتباط مستقیم مردم با وی برنامه زمانبندی مشخص کرده است

شماره مسعودگودرزیبه گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,دکتر مسعود گودرزی نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای، ضمن تاکید دوباره بر عهد و پیمانش با مردم، برنامه زمانبندی را اعلام کرده که مردم شریف شهرستان می توانند در مقطعی که ایشان در تهران حضور دارند بصورت مستقیم و بدون واسطه با ایشان ارتباط تلفنی برقرار نمایند. متن بیانیه به این شرح است:

به نام خدا
مردم شریف و آگاه ممسنی و رستم
سلام علیکم؛

اینجانب، با رای قاطع و هوشمندانه ی شما، به وکالتتان در مجلس شورای اسلامی مفتخر شدم. پیام رای شما، برایم واضح و مشخص است. این پیام را اینجانب اینگونه دریافته ام که ضمن انجام وظایف قانونگذاری و نظارتی در مجلس، تمام تلاش خود را در جهت آگاه نمودن مسوولان نظام از محرومیت موجود و رفع آن و ایجاد بستر مناسب جهت توسعه و پیشرفت در ممسنی و رستم بکار گیرم.
رسیدن به این مقصود و عمل به پیام  به حق رای شما عزیزانم، نیازمند تلاشها و زحمات زیادی است که بی شک، بدون همراهی شما مردم شریف و نجیب، میسر نخواهد شد.
اینجانب، به خوبی واقفم که مردمان سرزمین مادری ام، با چه محرومیتهایی روبرو هستند. میدانم که اشتغال جوانان، معضلات معیشتی، اجتماعی و فرهنگی آنچنان است که امان خانواده های شهری و روستایی مان را بریده است و دانستن و فهم چنین شرایطی، حتی خواب را نیز بر هر انسان آزاده و دردمندی حرام میکند.
در چنین شرایطی که پیچیدگیها و سختی هایش هر روز بیش از پیش بر اینجانب هویدا میشود، همراهی های همدلانه و درک متقابل شرایط، از ضرورتهای حیاتی است. باید به همدیگر فرصت داد. نگاههای همدلانه را تقویت نماییم و به دور از حواشی، به جای امور شخصی که اغلب اوقات نیازمند دخالت نماینده نیستند، به امور کلان و زیربنایی توجه بیشتری نماییم و با چنین فرایندی، بتوانیم بازگشت "امید" به خانواده هایمان را جشن بگیریم.
با کمال افتخار، بر عهد و پیمانم با شما مردمان شریف، زحمت کش و رنجدیده پای میفشارم و ضمن الزام خود بر رعایت حرمت همه ی شهروندان عزیزم، برنامه زمانبندی را جهت برقراری تماس مستقیم با اینجانب
به شرح ذیل تقدیم میدارم که بتوانم به جز روزهایی که در ممسنی و رستم حضورا در خدمت شما هستم، مستقیما پاسخگوی شما شهروندان فهیم و آگاه باشم:

شماره تماس ۰۹۱۲۲۹۷۳۵۹۸
روز ساعات تماس
شنبه – دوشنبه – چهارشنبه ۱۳:۳۰ الی ۱۵
یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه ۱۹:۳۰ الی ۲۱

لازم میدانم ضمن عذرخواهی از محضر شما مردمان نجیب و ارزشمند، خواهش خود را مبنی بر کوتاه نمودن مکالمه تلفنی مطرح کنم تا فرصت گفتگو با دیگران نیز فراهم باشد.
طبیعتا، در بقیه ی ساعات اینجانب بطور کامل در مجلس و دستگاههای اجرایی، جهت پیگیری امورات حضور دارم و با توجه به حجم انبوه مطالبات معطل مانده، قادر به گفتگوی تلفنی نخواهم بود. از حسن نظر و درک عمیق شما سرورانم، بی نهایت سپاسگذارم و از خداوند منان مسالت می طلبم که شرمنده ی الطافتان نشوم.

با احترام
مسعود گودرزی
خادم مردم شریف ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.