• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
  • شناسه خبر: 5885

فرماندار ممسنی:سرشماری نفوس و مسکن ۱۳۹۵ به ۲ روش اینترنتی و مراجعه حضوری انجام خواهد شد

مهندس پیکری فرماندار شهرستان ممسنی در در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی، سرشماری نفوس و مسکن را بسیار مهم دانست و گفت: رسیدن به توسعه اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی و سیاسی در گرو آگاهی مسئولان از اطلاعات و آمار درست و دقیق است. وی از آغاز سرشماری ۲ مرحله‌ای نفوس و مسکن از مهرماه امسال خبرداد و گفت:

مهندس پیکریمهندس پیکری فرماندار شهرستان ممسنی در در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی، سرشماری نفوس و مسکن را بسیار مهم دانست و گفت: رسیدن به توسعه اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی و سیاسی در گرو آگاهی مسئولان از اطلاعات و آمار درست و دقیق است.

وی از آغاز سرشماری ۲ مرحله‌ای نفوس و مسکن از مهرماه امسال خبرداد و گفت: این سرشماری به ۲ روش اینترنتی و مراجعه حضوری انجام خواهد شد. ۳ تا ۲۴ مهرماه به‌صورت الکترونیکی و ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان‌ماه به‌صورت حضوری است.
رئیس ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان ممسنی در ادامه بیان داشت: در ابتدا سرشماری نفوس و مسکن از تاریخ ۳ مهرماه امسال به مدت ۲۰ روز به روش اینترنتی در سراسر کشور انجام خواهد شد، سپس آن دسته از اشخاصی که موفق به تکمیل فرم‌های آماری در مرحله اول نشده‌اند، با روش مراجعه حضوری و تبلیغ از طریق رسانه‌ها به مدت یک ماه سرشماری خواهند شد.
پیکری ارائه اطلاعات درست و صحیح را موجب اجرای بهتر برنامه ریزی در سطح کلان کشور دانست و افزود : امیدوارم همچون گذشته شاهد مشارکت هر چه بیشتر مردم عزیز در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ و همکاری  آنان با ماموران سرشماری باشیم.

مردم میتوانند از تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۵ الی ۲۴ مهر با مراجعه به سایت  www.sarshomari95.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه اینترنتی  اقدام نمایند و کد رهگیری دریافت کرده و در زمان مراجعه مامور سرشماری به وی تحویل دهند .این کار به کاهش هزینه سرشماری و کاهش زمان اجرای طرح کمک خواهد کرد


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.