• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
  • شناسه خبر: 5557

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان ممسنی

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان ممسنی با حضور مهندس پیکری فرماندار شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی مهندس پیکری طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام دولت بخصوص شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت بر لزوم برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه ها تأکید کرد.
 در این جلسه بر هماهنگی گرامیداشت هفته دولت شهرستان، در خصوص برنامه های هفته دولت و جمع بندی پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی، بحث و تبادل نظر گردید.
رهام پیکری هفته دولت را فرصت مناسب برای انعکاس خدمات دولت و کارگزاران نظام در زمینه های مختلف به مردم بر شمرد و تاکید کرد: مدیران باید برای بیان خدمات، سیاست ها و رویکرد دولت تدبیر و امید و نیز همراه کردن مردم با این سیاست ها تلاش کنند.
فرماندار ممسنی  بر آماده سازی پروژه هایی که به اتمام رسیده اند تأکید کرد و افزود: برنامه های هفته دولت نباید فقط منوط به افتتاح چندین پروژه باشد و در این میان باید ویژه برنامه هایی نیز برای قشرهای مختلف مردم برگزار شود..
پیکری از مدیران ادارات خواست تا طرح ها و پروژه های قابل بهره برداری خود را به فرمانداری ارائه نمایند تا برنامه ریزی های لازم برای اجرای هرچه باشکوه تر مراسم مذکور صورت پذیرد.
فرماندارممسنی اظهار داشت: برنامه های مختلفی برای گرامیداشت هفته دولت در شهرستان مدنظر است که با همفکری و ارائه پیشنهادات از سوی مدیران ادارات اجرا خواهند شد که از جمله این برنامه ها می توان به تجدید میثاق با آرمانه ای معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای دولت، تبلیغات محیطی، دیدار با خانواده معزز شهدا، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، برگزاری یادواره شهدای دولت، همایش تجلیل از کارمندان نمونه ادارات، بازدید از طرح های نیمه تمام در شهرستان و اشاره کرد.
شایان ذکر است اعضای حاضر در این جلسه نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های هفته دولت اعلام نمودند.


  1. علی جوکار گفت:

    با سلام ما از نماینده محترم میخواهیم که در مدیریت کنونی شهرستان یعنی پست فرمانداری هرچه زودتر جهت تغییرات اقدام نمایند.این شهرستان نیاز به مدیریت جوان وپویاست

    Thumb up 0 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.