• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
  • شناسه خبر: 5503

انتخابات مجلس دهم جزء بی نقص ترین و سالمترین انتخابات ها در کشور بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛ جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان با حضور مهندس احمدی منش فرماندار و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی مهندس احمدی منش در این جلسه شهیدان رجایی و باهنر را شاخص دولت در نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و گفت: ایمان، اخلاق، خلوص نیت و منش کاری این دو بزرگوار الگویی برای همه دولتمردان است و باید در هفته دولت به ابعاد شخصیتی و فرهنگی آنان پرداخته شود.         

وی هفته دولت را فرصت مناسب برای انعکاس خدمات دولت و کارگزاران نظام در زمینه های مختلف به مردم بر شمرد و تاکید کرد: مدیران باید برای بیان خدمات، سیاست ها و رویکرد دولت تدبیر و امید و نیز همراه کردن مردم با این سیاست ها تلاش کنند.                                             

مهندس احمدی منش فرماندار رستمفرماندار شهرستان رستم در مورد عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی گفت: در سال ۱۳۹۲ کشورهای استکبار با تبلیغ های ناجوانمردانه کشور ما را یک کشور ناامن تلقی می کردند و بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر  و امید اولین اقدام دولت معرفی کشور جمهوری اسلامی ایران به عنوان  امن ترین کشور در منطقه خاورمیانه بود که در این زمینه با ارشادات مقام معظم رهبری و درایت خوب رئیس جمهور محترم گامهای مثبتی برداشته شد.     

مهندس احمدی منش افزود : قطعنامه های ظالمانه ای که در شورای امنیت بر علیه کشور عزیزمان صادر شده بود با پیگیری ها و تلاش های مستمر وزارت امور خارجه خوشبختانه متوقف شد.                                     

وی در مورد فروش و صادارات نفت نیز بیان داشت : در زمان تحریم فروش نفت ما از ۲ میلیون بشکه در روز به ۸۰۰ هزار بشکه رسیده بود و آنهم به چندین کشور محدود می توانستیم صادر کنیم و پول نفت را نمی توانسیم به یورو دریافت نمایم و در خصوص دریافت پول و یا خرید اجناس بی کیفیت آنها برای ما تعیین و تکلیف می کردند که خوشبختانه امروز در حوزه صادرات نفت،در حوزه بانک ها و تعاملات با دنیا مسائل یکی پس از دیگری حل و فصل شده و شاهد روند روبه رشدی در حوزه سیاست خارجی هستیم.                                 

وی در ادامه خاطر نشان کرد : چند کشور داعش را به وجود آوردند تا به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند اما خوشبختانه با تیز بینی و پیش بینی های خوبی که توسط نیروهای مسلح ،سپاه پاسداران،ارتش،نیروی انتظامی و اداره اطلاعات که چشم و چراغ ملت عزیز ایران است نتوانستند کوچکترین خدشه ای به امنیت داخلی وارد نمایند.                                                                                                                  

نماینده عالی دولت در مورد برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور گفت: دولت توانست انتخاباتی در کمال آرامش و نظم و امنیت در سراسر کشور برگزار نماید و طبق آماری که داریم انتخابات در سال ۹۴ و ۹۵ در طی سنوات گذشته جزء بی نقص ترین و سالمترین  انتخابات ها در کشور بوده که به تایید مقام معظم رهبری هم رسید.                                                                                                                            

وی تصریح کرد : در شرایط بد اقتصادی که در تحریم قرار گرفته بودیم دولت کارهای عمرانی خوبی در سراسر کشور ازجمله شهرستان رستم انجام داده و با توجه به اینکه در خشکسالی بودجه قرار داریم در حال حاضر چندین پروژه عمرانی در شهرستان ازجمله گاز رسانی به مجموعه زیردو،آبرسانی به جندین روستا در بخش مرکزی،آبرسانی به چندین روستا در بخش سورنا،احداث بلوار شهر مصیری و کوپن،احداث منطقه گردشگری شهر کوپن، احداث مرکز جامع خدمات سلامت،تجهیز جندین چاه آب آشامیدنی و ….که همگی از محل اعتبارات دولتی است در دست اقدام هستند که بحول قوه الهی درآینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.               

وی در پایان از مدیران ادارات خواست تا طرح ها و پروژه های کلنگ زنی و قابل بهره برداری خود را در هفته دولت به فرمانداری ارائه نمایند تا برنامه ریزی های لازم برای اجرای هرچه باشکوه تر مراسم مذکور صورت پذیرد.                                                                                                                                


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.