• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  • شناسه خبر: 5476

آب آشامیدنی اولویت اول اعتبارات شهرستان رستم

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رستم به منظور توزیع اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای، ۲ درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.      

مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان رستم گفت: سهم این شهرستان از محل ۲ درصد درآمد حاصل از فروش نفت و گاز ۲   میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان و از محل تملک دارایی های سرمایه های استانی ۲ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان است که نسبت به مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.                                

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  شهرستان رستم؛ جلسه کمیته برنامه ریزی به منظور توزیع اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای، ۲ درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز با حضورمهندس احمدی منش فرماندار،مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان  و مهندس صادقی کارشناس معین برنامه و بودجه استان فارس در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.              

وی افزود : سهم این شهرستان از محل ۲ درصد درآمد حاصل از فروش نفت و گاز ۲ میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان و از محل تملک دارایی های سرمایه های استانی ۲ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان است که نسبت به مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.                                                                                              

وی تصریح کرد : اولویت اول  اعتبارات در شهرستان  رستم در زمینه آب آشامیدنی است و در بقیه بخش ها بخصوص درحوزه گردشگری نیز اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است.    

 وی گفت: هدف اصلی سربلندی و سرفرازی نظام و خدمت به مردم است و امیدواریم بتوانیم در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشیم.                                                                                                                                                  
در پایان مهندس صادقی کارشناس معین سازمان برنامه و بودجه استان فارس ، فصل، برنامه و ریز پروژه ها و اعتبار دستگاه های اجرایی را توضیح داد و مدیران حاضر در جلسه در جریان پروژه ها و میزان تأمین اعتبار آن قرار گرفتند.
وی افزود: در سال جاری تلاش مسئولین امر بر این است که پروژه های نیمه تمام با اولویت ،تکمیل شده و به سرانجام برسد.        


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*