• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
 • شناسه خبر: 5472

تجلیل شهرداری شهر خومه زار از خبرنگاران ممسنی

جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار ظهر امروز توسط شهرداری خومه زار برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,شهرداری خومه زار جهت قدردانی از زحمات و تلاشهای رسانه های شهرستان ممسنی ظهر امروز جلسه را در دفتر شهردار این شهر برگزار کرد .

تجلیل از خبرنگاران در شهرداری خومه زار

مهندس ابوطالب جعفری شهردار جوان شهر خومه زار در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران شهرستان روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت و از زحمات و تلاشهای آنها قدردانی کرد. ایشان همچنین از تعامل و همکاری رسانه ها در یکسال اخیر با شهرداری خومه زار تشکر کرد

شهردار شهر خومه زار

مهندس جعفری شرایط  و کار در فضای رسانه های شهرستان باتوجه به بافت فرهنگی شهرستان را دشوار توصیف کرد و وظیفه رسانه ها در اطلاع رسانی  و تغییر شرایط فرهنگی جامعه را خطیر دانست.

شهردار شهر خومه زار همچنین در خصوص عملکرد این شهرداری نیز گفت: در آذرماه ۱۳۹۳ که بنده بعنوان شهردار این شهر انتخاب شدم خومه زار حتی فاقد پارک بود. شهری با قریب ۱۰ هزار نفر جمعیت و ۳۸۰۰ خانوار  فاقد ابتدایی ترین امکانات شهری بود.

ما از همان ابتدا کار ساخت پارک را آغاز کردیم و بحمدالله این مهم انجام شد. خومه زار قبلا تنها ۵ کوچه آسفالت شده داشت که الان بیش از ۲۵ کوچه شهر آسفالت شده است و تمام خیابانهای این شهر نیز آسفالت شده است.

پروژه نخست بلوار شهر را اجرا کردیم و فاز دوم آن نیز بزودی آغاز خواهد شد.همچنین جز معدود شهرهایی در استان هستیم که جمع آوری کانیزه زباله را اجرا میکنیم. پروژه سایت دفن زباله نیز در برنامه کاری ما قرار دارد و مشکلاتی در آن بوجود آمده که در حال رفع آن هستیم

وی در خصوص  آتش نشانی شهر خومه زار نیز گفت: ما چندین بار از طریق استان پیگیر این موضوع شدیم که متاسفانه تاکنون با درخواست ما موافقت نکردند و استدلال میکنند به شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت آتش نشانی اختصاص داده نمیشود,نزدیکی به شهر نورآباد یکی دیگر از دلایلی است که با درخواست ما موافقت نمیشود.حتی در زمان آقای دکتر شفیعی نیز نامه ای به سازمان شهرداری ها نوشته شد ولی نتیجه ای نداشته است. ما به جد پیگیر هستیم حتی اگر یک نیسان آتش نشانی نیز به ما بدهند میتواند فعلا جوابگو باشد.

مهندس جعفری در خصوص اجرای جاده کمربندی در خومه زار نیز گفت: در نقشه  شهری که توسط اداره کل راه و شهرسازی تهیه شده است مسیر کمربندی نیز برای شهر خومه زار پیش بینی شده است اما با توجه به وضعیت مالی اداره مذکور بعید است طی چندسال آینده این کار انجام شود. ضمنا مردم و مسئولین شهر نیز با این قضیه موافق نیستند چراکه در صورت احداث جاده کمربندی خومه زار به سرنوشت خانزنیان دچار خواهد شد

وی در مورد نقشه جامع شهری نیز گفت: بافت عشیره ای شهر ما هنوز با نقشه جامع شهری هماهنگ نشده است مردم ما زندگی در فضای باز را دوست دارند نه زندگی آپارتمانی و شرایط فرهنگی شهر ما تمایلی به اجرای نقشه جامع شهری ندارد و همان طرح هادی مناسبتر خواهد بود که باعث گسترش افقی شهر میشود

در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه از خبرنگاران حاضر در جلسه تجلیل شد.

اقدام شهرداری تازه تاسیس شهر نوپای خومه زار و ارج نهادن به مقام خبرنگاران و مراسم تجلیل باشکوهی که برگزار کردند قابل تقدیر بود و میتواند الگویی باشد برای بعضی ادارات که جلسه تجلیل از خبرنگاران را با جلسه نشست خبری اشتباه گرفتند!و حتی رفتاری به دور از شان خبرنگاران در جلسه اخیر داشتند!


 1. محسن گفت:

  سلام و عرض ادب
  مهندس جعفری خسته نباشی
  یه فکر هم واسه اینترنت همراه ۳Gو ۴G کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی جوکار گفت:

  درود بر مهندس جعفری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. رضا نگهداری گفت:

  مهندس جعفری از جوانان تحصیل کرده ودارای فکر واندیشه نو ومدیریت خوب وکارامد در شهر خومه زار بوده
  که باعث رشد وشکوفایی این شهر شده از تمام زحمات ایشان قدردانیم

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. محمدی گفت:

  با سلام
  ضمن تقدیر وتشکر از تمامی خبرنگاران شهرستان وتقدیر ویژه از شهردار محترم ومردم دار شهر خومه زار
  امیدواریم مسئولین ومردم قدراین جوانان پرانرژی وکوشارابدانند ودر شهرستان ازآنان در خدمت رسانی وایجاد رضایتمندی وامیدواری ورشد وپیشرفت شهرستان استفاده کنند .

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. پروانه گفت:

  من از اقای جعفری تشکر می کنم به خاطر کارهای خوبی که در شهر خومه زار انجام داده اند

  Thumb up 1 Thumb down 0

 6. ماهوری گفت:

  سلام واحسنت بر مهندس جعفری از جوانان توانمندومدیر شهرستان
  الحق از زمان حضور ایشان در خومه زار تحولات عظیمی شکل گرفته که جا دارد ازایشان نهایت تقدیر وتشکر رابنمایم

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. ماهوری گفت:

  سلام واحسنت بر مهندس جعفری از جوانان توانمندومدیر شهرستان
  از زمان حضور ایشان تحولات عظیمی دراین شهر کوچک اتفاق افتاد
  ماهم به نوبه خود تقدیر وتشکر رامی نماییم.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 8. مرادی گفت:

  درود بر شهردار خومه زار

  Thumb up 2 Thumb down 0

 9. زندی گفت:

  بنده هم روز خبر نگار را تبریک عرض می کنم واز زحمات مهندس جعفری در شهر خومه زار تشکر مینمایم

  Thumb up 3 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.