• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
  • شناسه خبر: 5448

آیا بودجه ممسنی از رودخانه فهلیان عبور میکند؟

تقسیم اعتبارات تملک و دارایی و ۰۲% نفت وگاز شهرستان ممسنی در این هفته آغاز شده است و باید منتظر باشیم که بودجه امسال چگونه توزیع خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,توزیع بودجه امسال شهرستان در فرمانداری ممسنی آغاز شده است و باید منتظر بود که خروجی جلسات فرمانداری چه نتیجه ای خواهد داشت.

یکی از ایرادات و گلایه هایی که مردم بخصوص مردم تنگ لله از تقسیم اعتبارات در سالهای اخیر داشتند و چندین بار گلایه ی خود را به این پایگاه خبری ارسال کردند بحث کم توجهی در تقسیم بودجه به این بخش از شهرستان است.

مردم تنگ لله انتظار دارند با توجه به محرومیت بسیار زیاد این دهستان ( البته قرار بود به بخش ارتقاء پیدا کند) توجه ویژه ای به آن شود .مشکلات و کمبودهایی که در حوزه راه و شهرسازی,بهداشت و درمان,ورزش,کشاورزی و… دارد و می طلبد دکتر گودرزی نماینده محترم شهرستان که همسو با دولت اعتدال را سرلوحه کارش قرار داده است به این مهم توجه کند.

مهندس پیکری فرماندار شهرستان ممسنی در جلسه تجلیل از خبرنگاران گفته بود :مهمترین دستوری که بر روی بودجه امسال است این است که با توجه به بدهی های دولت و مشکلات بودجه, پروژه جدیدی تعریف نشود! جمله ای که میتواند آب پاکی را بر روی دست مردم تنگ لله بریزد و این امید که بودجه امسال از حد و مرز رودخانه فهلیان بگذرد و به تنگ لله برسد را به یاس تبدیل کند چراکه پروژه زیادی در این دهستان وجود ندارد و نیاز پروژه جدید در بخشهای بهداشت و درمان,راه و شهرسازی  و ورزش می باشد.

توجه به روستاها و ارائه امکانات به مردم روستا میتواند یکی از راهکارهای جلوگیری از مهاجرت از روستا به شهر باشد.گواه این حرف مهاجرت زیاد مردم روستاهای تنگ لله در سالیان اخیر به شهر می باشد که حتی باعث شده روستایی مثل درفش تقریبا خالی از سکنه محسوب شود.

گاز یکی از امکاناتی بود که میتوانست این برنامه را تقویت کند. اسفند ۹۴ گاز تنگ لله به صورت نمادین افتتاح شد و با گذشت شش ماه هنوز به مرحله پایان کار نرسیده است

شاید مهمترین مسئله ای که فرماندار محترم و نماینده شهرستان می بایست آنرا مورد توجه قرار دهند زیرسازی و آسفالت مسیر ۱۵ کیلومتری مهرنجان به بربید می باشد که با توجه به غیراستاندارد بودن و حادثه خیز بودن مسیر پل مورد به بربید بسیار حائز اهمیت است/ انشالله


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*