• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
  • شناسه خبر: 5440

انتقاد صفری از احداث خطی امکانات ورزشی در ممسنی

جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار در اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی برگزار شد

در این جلسه که با حضور فاضل صفری رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی برگزار شد خبرنگاران به بیان مشکلات و محدودیت های کار خبری پرداختند و پیشنهاداتی جهت  توسعه ورزش و تعامل بیشتر رسانه ها با اداره ورزش و جوانان ارائه دادند.

تجلیل از خبرنگاران در اداره ورزش و جوانان ممسنی

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,فاضل صفری نیز در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار به این قشر زحمت کش از تلاش و زحمات آنها به نیکی یاد کرد و گفت :انتظار داریم رسانه ها در پوشش خبری ورزش بخصوص ترویج ورزش همگانی نقش پررنگی داشته باشند.

صفری ضمن انتقاد از توسعه ورزش در شهرستان ممسنی گفت: متاسفانه امکانات ورزشی به صورت خطی در یک محدوده خاص از شهر نورآباد از خومه زار و گچگران و عالیوند و.. احداث شده است که ما معتقدیم باید امکانات ورزشی را در سایر مناطق مثل فهلیان, مورکی,تنگ لله, بردنگان و ماهور و.. نیز گسترش دهیم  و همه ی مناطق به صورت عادلانه از امکانات بهره مند باشند

فاضل صفری

ایشان به نقش ورزش در جامعه نیز اشاره کرد و گفت: امروز ورزش بین همه ی اقشار ملت جا باز کرده است و همه ی افراد جامعه رویدادهای ورزشی را پیگیری میکنند و نتایج رقابتهای ورزشی بر روحیه مردم تاثیر گذار است.شما می بینید اگر تیمهای ما حتی در ناشناخته ترین رشته های ورزشی  موفقیتی کسب کنند مردم از شنیدن خبر موفقیت آنها خوشحال میشوند.

صفری در پایان از رسانه ها خواست تعامل بیشتری با این اداره در گسترش فرهنگ ورزش داشته باشند . با اهدای لوح یادبود و جلد قرآن کلام الله از رسانه ها  قدردانی شد


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.