• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  • شناسه خبر: 5419

فرج اله اکبری رئیس کانون بازنشستگان ممسنی درگذشت+تصویر

فرج الله اکبری معلم بازنشسته و رئیس کانون بازنشستگان ممسنی بر اثر سکته قبلی دار فانی را وداع گفت.

فرج الله اکبریوی که قبلا نیز دچار عارضه قلبی شده بود امروز صبح دچار سکته دیگری می شود و با آنکه در اسرع وقت به بیمارستان ممسنی منتقل می شود اما پزشکان نتوانستند برای وی کاری کنند و این معلم فرهیخته به دیار باقی شتافت.
مرحوم فرج الله اکبری دو دوره گذشته ریاست کانون بازنشستگان شهرستان را بر عهده داشته است که به اذعان اهالی فرهنگی شهرستان در این مدت با فعالیت ها و خدماتی که داشته توانسته بود برای بازنشستگان منشاء خدمات ارزشمندی باشد.

تشییع جنازه فرج اله اکبری(ریاست محترم کانون بازنشستگان ممسنی) شنبه ۹۵/۰۵/۱۶  ساعت۶ عصر از بهشت زهرا نورآباد برگزار میگردد
ضمنا مراسم آن مرحوم یکشنبه ۹۵/۰۵/۱۷ ازساعت ۸ صبح تاساعت ۸ عصر درحسینه سیدالشهدای بوان واقع دراسکان عشایر زمین شهری برگزارمی گردد
دیارممسنی ضایعه درگذشت این مسئول  زحمتکش را به بازنشستگان شهرستان و مسئولان آن و همچنین خانواده وی تسلیت گفته و برای این معلم سفر کرده آرزوی غفران و رحمت الهی دارد.


  1. لبیک یا خامنه ای گفت:

    درگذشت آن عزیز چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند؛ ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به خانواده آن مرحوم صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات را طلب میکنم.روحش شاد و یادش گرامی.

    Thumb up 2 Thumb down 0

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

*