• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
 • شناسه خبر: 5411

دو هزار روز از حصر نخست وزیر دوران دفاع مقدس گذشت…

ملاقات هفتگی فرزندان میرحسین موسوی نخست وزیر دوران دفاع مقدس و زهرا رهنورد این هفته و در آستانه دوهزارمین روز از حصر در ساختمان مجاور اختر برگزار شد.

به گزارش سایت نزدیک به میرحسین موسوی، ملاقات‌کنندگان در این دیدار دو ساعته، میرحسین موسوی و زهراجنبس سبز رهنورد را، بیش از پیش، نورانی، معنوی، صبور و آرام و در سلامت جسمی و روحیه بسیار خوب توصیف کردند.

خانم رهنورد که در این دیدار از فعالیت جوانان در فضای مجازی درباره دوهزارمین روز حصر مطلع شده بود گفت: دو هزار روز گذشته، اما اگر دوهزار سال هم بگذرد جز سربلندی کشور و آزادی و عدالت برای مردم آرزویی نداریم. گفتنی است دو هزارمین روز از حصر مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با سالگرد حصر دکتر محمد مصدق نخست‌وزیر مردمی ایران در دهه سی همزمان شده است.

منبع: بهارنیوز http://www.baharnews.ir/news/113020


 1. لبیک یا خامنه ای گفت:

  با عرض سلام و ادب.دوستان میخواهم جهت پی بردن به هویت پلید سران فتنه به سخنی از امام خامنه ای عزیز اشاره کنم که فرمودند: ” چند سالی که بگذرد ؛ قلم های آگاهان بین المللی خواهند نوشت.ممکن است من آن روز نباشم اما شما خواهید خواند که چه توطئه بزرگی پشت فتنه۸۸ بود میخواستند ایران را تسخیر کنند”.
  دوستان عزیز خدا گواهه اگر بیشتر این موضوع را بررسی کنید به این نتیجه خواهید رسید که سران فتنه و حامیانشان واقعا قصد تسخیر ایران را داشتندّحامیانی که قصد داشتند هدفی را که غرب سالیان طولانی از رسیدن به آن درمانده شده است به نتیجه برسانند.واقعا به این کشور و ملت عزیز خیانت کردند.خیانتی که در تاریخ ایران ماندگار شد.دوستان این را هم خوب بدانید که واقعا اگر تدابیر حکیمانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی تا این لحظه نبود چه بسا همین دولت فعلی که پشتوانه اصلاحات را دارند چه خیانت ها که به این کشور نمی کردند.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 2. تنها یادگار شهید گفت:

  ملاک زمان فعلی هستش
  خیلی از منافقین هم الان بیعت کردند
  اینها هدفشون براندازی نظام هستش
  چرا اکثر مهره های جناح اصلاحات هر وقت از آنها انتقاد یا موفق به گرفتن سمت و مقام نمی شوند به آنسوی مرزها رفته و علیه نظام و کشور توطئه چینی می کنند.
  نمونه هم ماشاا.. خیلی زیاد

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. علی گفت:

  درود بر موسوی وکروبی

  Thumb up 2 Thumb down 4

 4. مهدی گفت:

  سلام
  خیلی بی بصیرتی .واقعا هنوزم نفهمیدی که سران فتنه مجازاتشون خیلی بیشتر از این حرفا بوده.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 5. ناشناس گفت:

  سلام .کو ولم کو .ده خور سخته بی

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. شهاب جعفری گفت:

  لعنت خدا بر فتنه گران ….لعنت خدا بر میرحسین وکروبی خائن

  Thumb up 3 Thumb down 1

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.