• تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  • شناسه خبر: 5407

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی ابقا شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه روسای ۵ واحد دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب یا ابقا کرد.که سرپرست دانشگاه آزاد ممسنی نیز ابقا شد

رئیس دانشگاه آزاد ممسنیدکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی دکتر اسماعیل شمس‌الدینی را در سمت سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی ابقا کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی به نقل از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی,دکتر حمید میرزاده در این احکام، دکتر زیاد باده‌یان را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر، دکتر امیرحسین فیروزان سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود، دکتر کیان پهلوان افشاری سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر و دکتر سیدکوروش سرورزاده سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی دکتر اسماعیل شمس‌الدینی را هم در سمت سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی ابقا کرد.

وی در این احکام خطاب به نامبردگان ابراز امیدواری کرده است که با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت‌داری و قانون‌مندی در انجام امور محوله موفق باشند.

باید منتظر روزهای آتی باشیم که واکنش فرماندار و نماینده شهرستان در مجلس نسبت به این حکم چه خواهد بود.آیا دکتر گودرزی نماینده شهرستان در مجلس موافق این ابقا بوده یا گزینه ی دیگری را برای ریاست دانشگاه آزاد ممسنی در نظر دارد؟ آیا فرماندار ممسنی همانظور که در جریان تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان معترض بود که این انتصاب بدون هماهنگی ما بوده اینبار هم موضع گیری خواهد کرد؟ آیا دکتر شمس الدینی به سرنوشت آرش رضایی دچار خواهد شد یا اینکه آن داستان حکایت دیگری داشت!


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.